Magyarország Tételek száma: 1069
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3469155
40527
518
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Budapest VIII. Kálvin tér, református templom, szökőkút, villamos (EB) 3487711
40528
518
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Budapest VIII. Kerepesi út, Nemzeti színház és bérháza, villamosok, Szikszay Ferenc étterme. Divald Károly 241. sz. (EK) 3487661
40529
518
Hungary
KĂŠpeslapok
T4
Budapest VIII. Ludoviceum, M. kir. Honvéd Ludovika Akadémia (EM) 3487759
40530
518
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest VIII. Magyar Nemzeti Múzeum, Arany János szobor 3490787
40531
518
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1963 Budapest VIII. Magyar Nemzeti Múzeum, Országos Magyar Történeti Múzeum régészeti tára, Zöldhalompuszta, Szkíta aranylelet Kr. e. VI. századból, halotthamvasztásos sírlelet 3490739
40532
518
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest VIII. Magyar Nemzeti Múzeum Régiségtára, Királyszobor feje vörös márványból a XII. századból Kalocsáról 3486825
40533
518
Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1905 Budapest VIII. Nemzeti Múzeum, lovaskocsik. M. T. és F. I. Koch és Warga kiadása (fa) 3486964
40534
518
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest VIII. Római Katolikus Kis Teréz templom, belső. Kerepesi út 31. Római katolikus plébánia kiadása 3483975
40535
518
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1940 Budapest VIII. Szent Rókus kápolna 2559440
40536
518
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1942 Budapest VIII. Valéria Kávéház, belső. József körút 87. 3028192
40537
518
Hungary
KĂŠpeslapok
T1/2
Budapest IX. Ferenc körút, villamos, Café Elevator kávéház. Divald Károly 1999-1909. 3368475
40538
518
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1931 Budapest IX. Kálvin tér, villamos, automobil. Modern Bp. Aquarell No. 13. (EK) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft