Felvidék Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3430955
42309
518
Slovakia
KĂŠpeslapok
T3
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Városi színház, villamos, üzletek. W.L. Bp. 638. Josef Skoda kiadása / Stadt-Theater / theatre, tram, shops (Rb) 3486399
42310
518
15000
Slovakia
KĂŠpeslapok
T3
1916 Pöstyén, Piestany; "Mikor érkeztem - mikor elutaztam" humoros képeslap teli és üres pénztárcával. Donáth Lipót kiadása / humorous montage with full and empty wallet + "Vörös Kereszt Hadikórháza Pöstyén Fürdő" (kopott sarkak / worn corners) 3487422
42311
518
Slovakia
KĂŠpeslapok
T4
1910 Pöstyén, Piestany; A régi fürdő tér / Alte Bäder, Hauptplatz / old baths, spa (EM) 3058407
42312
518
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Pöstyén, Piestany; Ferencz József utca és Fürdő szálloda, kávéház, éjszaka. A. Bernas kiadása / street view, spa hotel, café, at night (EB) 3430976
42313
518
Slovakia
KĂŠpeslapok
T3/4
Pöstyén, Piestany; Izabella pavilon. Schreiber Gyula kiadása / Isabella-Pavillon / spa, pavilion, villa (EB) 3350822
42314
518
Slovakia
KĂŠpeslapok
T3
1909 Pöstyén, Piestany; Király sor, nyaralók, villák. Kohn Bernát kiadása / Villen an der Weg / villas (ázott sarok / wet corner) 3489713
42315
518
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1905 Pöstyén, Piestany; látkép. Kohn Bernát kiadása / Totalansicht / general view + "ZSOLNA - GALÁNTA - BUDAPEST 45. SZ. C" vasúti mozgóposta bélyegző (fl) 3486208
42316
518
3800
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
Pöstyén, Piestany; Thermia Palace Hotel, Irma-Bad / Thermia szálloda és Irma fürdő, osztrák-magyar katonák / hotel, bath, spa with K.u.k. soldiers (EK) 3054034
42317
518
Slovakia
KĂŠpeslapok
T3
1901 Pöstyén, Piestany; út a Révhez / Weg zur Ueberfuhr / park, road to the ferry (kopott sarkak / worn corners) 3058433
42318
518
3800
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1914 Pöstyén, Pistyan, Piestany; Hársfa szálló, Stern M. üzlete. Kohn Bernát kiadása / Hotel Linde, shop (gyűrődések / creases) 3053838
42319
518
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1927 Pöstyén, Pistyan, Piestany; Pöstyéni élet. Iszap-fürdő, göngyölés, nagy betegnek üdülés. Bernát Kohn kiadása / spa life, mud spa, treatment. Art Nouveau, floral s: Fr. Haschzick (Rb) 3053825
42320
518
Slovakia
KĂŠpeslapok
T2/3
1911 Pöstyén, Pistyan, Piestany; Régi fürdők, Fő tér, fürdőkocsis / Alte Bäder, Hauptplatz samt Infanterist / old baths, spa carriage, folklore Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft