1918 Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Evangélikus iskola és templom. Vasúti levelezőlapárusítás 1. sz. 1917. / Ev. Volksschule und ev. Kirche / Lutheran church and school + "TÁBORI POSTAHIVATAL 254" (kopott sarkak / worn corners)
1898 Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Haus des Siebenbürgischen Vereins für Naturwissenschaften, Kleiner Ring mit Rathausturm / Városháza tornya, Erdélyi Természettudományi Társaság Háza, Természettudományi Múzeum, látkép. Szecessziós-virágos keret / town hall, house of the Transylvanian Society of Natural Sciences, Natural History Museum. Carl F. Jickeli Art Nouveau, floral (r)
1899 Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Heltauergasse / Disznódi utca este holdfényben, Julius Boda cukrászdája, üzletek. Carl F. Jickely kiadása / street view at night in moonlight, confectionery, shops (lyukak / pinholes)
1899 Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Kleiner Ring. F. Binder / utca este holdfényben, Jickeli üzlete, torony / street at night in moonlight, shops, tower (szakadás / tear)
Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Kleiner Ring mit Turm. G. A. Seraphin Buchhandlung / Kis piac toronnyal, Eduard Elias, Nádasdy üzlete. Emil Fischer kiadása / market, tower, shops (EK)