Vegyes papír- és fémpénz tételek

Tételek száma: 53

Vegyes, 41db-os magyar bankjegy tétel + ~1970. "Kiváló Munkáért" aranyozott kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:F,VG
34277.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Vegyes, 4db-os II. János Pál pápa / vallási / pápai emlékérem, közte DN "Svb Crvcis Vexillo Romano Pontifici Servire / Regina Soc Jesv" kétoldalas, aranyozott, ezüstözött fém emlékérem műanyag tokban (40mm) T:AU,XF, patina Mixed, 4pcs Pope John Paul II / religion commemorative medallion, including ND "Svb Crvcis Vexillo Romano Pontifici Servire / Regina Soc Jesv" two-sided, gilded, silver-plated metal commemorative medallion in plastic case (40mm) C:AU,XF, patina
34278.

Vegyes, 4db-os II. János Pál pápa / vallási / pápai emlékérem, közte DN "Svb Crvcis Vexillo Romano Pontifici Servire / Regina Soc Jesv" kétoldalas, aranyozott, ezüstözött fém emlékérem műanyag tokban (40mm) T:AU,XF, patina
Mixed, 4pcs Pope John Paul II / religion commemorative medallion, including ND "Svb Crvcis Vexillo Romano Pontifici Servire / Regina Soc Jesv" two-sided, gilded, silver-plated metal commemorative medallion in plastic case (40mm) C:AU,XF, patina

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Vegyes, 4db-os II. János Pál pápa / vallási / pápai emlékérem, közte DN "Svb Crvcis Vexillo Romano Pontifici Servire / Regina Soc Jesv" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (34mm) T:AU,XF, patina Mixed, 4pcs Pope John Paul II / religion commemorative medallion, including ND "Svb Crvcis Vexillo Romano Pontifici Servire / Regina Soc Jesv" two-sided, gilded metal commemorative medallion (34mm) C:AU,XF, patina
34279.

Vegyes, 4db-os II. János Pál pápa / vallási / pápai emlékérem, közte DN "Svb Crvcis Vexillo Romano Pontifici Servire / Regina Soc Jesv" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem (34mm) T:AU,XF, patina
Mixed, 4pcs Pope John Paul II / religion commemorative medallion, including ND "Svb Crvcis Vexillo Romano Pontifici Servire / Regina Soc Jesv" two-sided, gilded metal commemorative medallion (34mm) C:AU,XF, patina

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Vegyes, 5db-os magyar és külföldi Ag/billon érmetétel a 16-18. századból, gyenge állapotban T:VG,G Mixed 5pcs Hungarian and foreign Ag/billon coin lot from the 16th-18th centuries, in poor condition C:VG,G
34280.

Vegyes, 5db-os magyar és külföldi Ag/billon érmetétel a 16-18. századból, gyenge állapotban T:VG,G
Mixed 5pcs Hungarian and foreign Ag/billon coin lot from the 16th-18th centuries, in poor condition C:VG,G

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vegyes, 6db-os külföldi és magyar emlékérme tétel, közte Kanada DN "CP Hotel / Calgary Torony" kétoldalas bronz emlékérem (37,5mm) + NDK DN "Halle Saale" (2xklf) Cu-Ni emlékérmek (35,5mm), stb. T:XF,VF, patina Mixed 6pcs foreign and Hungarian commemorative medallion lot, including Canada ND "CP Hotels / Calgary Tower" two-sided bronze commemorative medallion (37,5mm) + GDR ND "Halle Saale" (2xdiff) Cu-Ni commemorative medallions (35,5mm), etc. C:XF,VF, patina
34281.

Vegyes, 6db-os külföldi és magyar emlékérme tétel, közte Kanada DN "CP Hotel / Calgary Torony" kétoldalas bronz emlékérem (37,5mm) + NDK DN "Halle Saale" (2xklf) Cu-Ni emlékérmek (35,5mm), stb. T:XF,VF, patina
Mixed 6pcs foreign and Hungarian commemorative medallion lot, including Canada ND "CP Hotels / Calgary Tower" two-sided bronze commemorative medallion (37,5mm) + GDR ND "Halle Saale" (2xdiff) Cu-Ni commemorative medallions (35,5mm), etc. C:XF,VF, patina

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Vegyes, főleg külföldi érmetétel mintegy ~1,4kg súlyban, befőttesüvegben T:vegyes Mixed, mostly foreign coin lot in a mason jar (~1,4kg) C:mixed
34282.

Vegyes, főleg külföldi érmetétel mintegy ~1,4kg súlyban, befőttesüvegben T:vegyes
Mixed, mostly foreign coin lot in a mason jar (~1,4kg) C:mixed

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Vegyes, főleg külföldi érmetétel mintegy ~4,1kg súlyban T:vegyes Mixed, mostly foreign coin lot (~4,1kg) C:mixed
34283.

Vegyes, főleg külföldi érmetétel mintegy ~4,1kg súlyban T:vegyes
Mixed, mostly foreign coin lot (~4,1kg) C:mixed

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Vegyes, magyar és külföldi érmetétel, mintegy ~1kg súlyban T:vegyes Mixed, Hungarian and foreign coin lot (~1kg) C:mixed
34284.

Vegyes, magyar és külföldi érmetétel, mintegy ~1kg súlyban T:vegyes
Mixed, Hungarian and foreign coin lot (~1kg) C:mixed

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

34285.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vegyes, magyar és külföldi érmetétel, mintegy ~2kg súlyban T:vegyes Mixed, Hungarian and foreign coin lot (~2kg) C:mixed
34286.

Vegyes, magyar és külföldi érmetétel, mintegy ~2kg súlyban T:vegyes
Mixed, Hungarian and foreign coin lot (~2kg) C:mixed

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Vegyes, magyar és külföldi érmetétel 1950-ig, mintegy ~1kg súlyban T:vegyes Mixed, Hungarian and foreign coin lot, coins until 1950 (~1kg) C:mixed
34287.

Vegyes, magyar és külföldi érmetétel 1950-ig, mintegy ~1kg súlyban T:vegyes
Mixed, Hungarian and foreign coin lot, coins until 1950 (~1kg) C:mixed

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

34288.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft