Papír és fém szükségpénzek Tételek száma: 292
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3480974
30551
515
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Kanada 1812. 1/2p "Wellington token" bronz (27mm) T:F Canada 1812. 1/2 Penny "Wellington token" bronz (27mm) C:F 3460291
30552
515
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Kanada 1835-1838. Montreal 1s bronz token T:VF ph., patina Canada 1835-1838. Montreal 1 Sou bronze token C:VF edge error, patina 3370637
30553
515
900
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Kanada 1989. 10c + 25c + 1$ (2x) "Canadian Tire " bónusz kupon T:F-VG, szakadás, egyiken lyukak Canada 1989. 10 Cents + 25 Cents + 1 Dollar (2x) "Canadian Tire " bonus coupon C:F-VG, holes 3317472
30554
515
600
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Kanada DN(1967) "A kanadai konföderáció századik évfordulója" brass emlékérem (32mm) + DN(1975) Kanada miniszterelnökei "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass bevonatú Zn Shell promóciós olaj zseton (32mm) T:VF, bevonat kopás Canada ND(1967) "Centennial of Canadian Confederation" brass commemorative medallion (32mm) + ND(1975) Prime Ministers of Canada "Wilfrid Laurier - Ottawa Canada" brass plated Zn Shell promotional oil token (32mm) C:VF, plated worn 3133545
30555
515
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~120-150x) eredeti, sérült csomagolásban (2x) T:UNC,AU China ND Hell banknotes 50.000.000 (~120-150x) in original, in damaged packaging (2x) C:UNC,AU 3133546
30556
515
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Kína DN Égetési pénz 50.000.000 névértékben (~120-150x) eredeti, sérült csomagolásban (2x) T:UNC,AU China ND Hell banknotes 50.000.000 (~120-150x) in original, in damaged packaging (2x) C:UNC,AU 3481017
30557
515
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Nagy-Britannia 1850 k. 1p értékű bronz kávézói bárca. "GOOD FOR ONE PENNYWORTH OF REFRESHMENT AT / PLYMOUTH COFFEE HOUSE - LIMITED " (28mm) T:AU,XF kis ph. Great Britain cca 1850. 1 Penny bronze coffee house token. "GOOD FOR ONE PENNYWORTH OF REFRESHMENT AT / PLYMOUTH COFFEE HOUSE - LIMITED " (28mm) C:AU,XF small edge error 3391108
30558
515
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Nagy-Britannia 1950. Utalvány három egységnyi gépjármű üzemanyagról, időhatáros "Ministry of Fuel and Power - Not valid after 30 JUN 1950 " bélyegzéssel T:AU Great Britain 1950. Coupon about 3 units of vehicle fuel with time limit overprint "Ministry of Fuel and Power - Not valid after 30 JUN 1950 " C:AU 3407348
30559
515
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Nagy-Britannia DN(1849) "Viktória királynő - 1/2 Sovereign " kétoldalas sárgaréz számláló zseton (20mm) + DN "Viktória királynő / Kétfejű sas " kétoldalas sárgaréz zseton (2xklf: 20mm + 22,5mm) T:VF,F, patina Great Britain ND(1849) "Queen Victoria - 1/2 Sovereign " two-sided brass counter token (20mm) + ND "Queen Victoria - Double-headed eagle " two-sided brass token (2xdiff: 20mm + 22,5mm) C:VF,F, patina 3356893
30560
515
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Német államok / Nürnberg DN kétoldalas bronz számoló zseton (24,5mm) T:VF, patina German states / Nuremberg ND two-sided bronze counter token (24,5mm) C:VF, patina 3481978
30561
515
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Német Birodalom/Kiautschou/Német Ázsiai Bank 1922. 50pf T:AU German Empire/Kiau Chau/German Asian Bank 1922. 50 Pfennig C:AU 3462286
30562
515
Emergency Coins and Notes
Numizmatika
Német Birodalom / Weimari Köztársaság / Arnstadt 1921. 10pf (6xklf) T:AU German Empire / Weimar Republic / Arnstadt 1921. 10 Pfennig (6xdiff) C:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft