Militária

Tételek száma: 116

1948. "VHBS 1848-1948 - A volt hadifoglyok bajtársi szövetsége a 48-as eszmékért" részben festett, felvarrható Al jelvény (52x61mm) T:AU
33778.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1950-1980 k. 32db-os zománcozott vagy műgyantás katonai jelvénytétel, benne "KTP (Katonai Tízpróba)", "KHT (Katonai Haditorna)", "Kiváló Katona", "Élenjáró Katona", "MHSZ - Honvédelemért", "Határőrség - Járőrparancsnok", "1961-es Díszszemle", "Zrínyi Katonai Akadémia", "Magyar Néphadsereg 2. osztályú páncélos- és gépjárművezető", "Magyar Néphadsereg 2. osztályú harckocsizó" + katonai gombok T:AU-VF közte sérült darabok
33779.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1950. Rákosi-kori 'számkódos', Al katonai azonossági jegy (dögcédula), "091100960" (48x29mm) T:VF
33780.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1950. Rákosi-kori 'számkódos', Al katonai azonossági jegy (dögcédula), "095100142" (48x29mm) T:VF
33781.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1950 k. Rákosi-kori 'számkódos', Al katonai azonossági jegy (dögcédula), "010101576" (48x29mm) T:VF, hajlott lemez
33782.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF zománchiba NMK 603.
33783.

1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF zománchiba
NMK 603.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1955. "Magyar Szabadságharcos Szövetség - III." kétoldalas bronz (céllövőverseny) díjérem (36mm) T:VF
33784.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon NMK 618.
33785.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon
NMK 618.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, tokban T:AU NMK 618.
33786.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1960-1970. "Katonai és Polgári Kiképzésben Kiváló" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (39x41mm) T:AU,XF
33787.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség)" zománcozott fém ejtőernyős jelvény (15x20mm) T:XF / Hungary ~1960. "MHS (Magyar Honvédelmi Sportszövetség - Hungarian Military Sports Association)" enameled metal parachute badge (15x20mm) C:XF
33788.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1964-1982. 3db-os Munkásőrség tétel, benne: "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon + "Kiváló Munkásőr" aranyozott műgyantás fém kitüntető jelvény + Munkásőr - 25 év" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + "Munkásőr" zománcozott szolgálati jelvény 5 év szolgálat után (zománchiba) T:AU,XF
33789.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft