Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 67

Madarassy Walter (1909-1994) DN (~1983.) "Markusovszky László, Fodor József, Korányi Ferenc / Magyar Orvostovábbképzés 1883." kétoldalas, öntött bronz plakett (~110mm) T:AU patina
32195.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Murányi Gyula (1881-1920) 1916. "Ágai Adolf - A magyar írók nesztorának, a 80 éves Ágainak szeretettel Murányi" egyoldalas bronz plakett (68x53mm) T:AU,XF patina Hungary 1916. "Ágai Adolf - To the Nestor of the Hungarian writers, the 80 years old Ágai from Murányi with love" one-sided bronze plaque. Sign.: Gyula Murányi (68x53mm) C:AU,XF patina HP.: 371., HV.: 4.
32196.

Murányi Gyula (1881-1920) 1916. "Ágai Adolf - A magyar írók nesztorának, a 80 éves Ágainak szeretettel Murányi" egyoldalas bronz plakett (68x53mm) T:AU,XF patina
Hungary 1916. "Ágai Adolf - To the Nestor of the Hungarian writers, the 80 years old Ágai from Murányi with love" one-sided bronze plaque. Sign.: Gyula Murányi (68x53mm) C:AU,XF patina
HP.: 371., HV.: 4.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Osváth Mária (1921-) 1974. "Szent-Györgyi Albert" egyoldalas, öntött bronz plakett (~100mm) T:AU patina
32197.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Osváth Mária (1921-) 1983. "Dr. Korompay Tihamér 1914-1974" egyoldalas, öntött bronz plakett (~110mm) T:AU patina CS.: 337.
32198.

Osváth Mária (1921-) 1983. "Dr. Korompay Tihamér 1914-1974" egyoldalas, öntött bronz plakett (~110mm) T:AU patina
CS.: 337.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Osváth Mária (1921-1998) 1979. "Prof Heim Pál halálának 50-ik évfordulója alkalmából" egyoldalas, öntött bronz plakett (~126mm) T:AU patina
32199.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Pásztor János (1881-1945) 1912. "DR. GENERSICH ANTALNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI 1912" bronz, vert, egyoldalas plakett (44x60mm) T:AU Hungary 1912. "For Dr. Antal Genersich from his thankful students" bronze, struck, one-sided plaque. Sign: János Pásztor (44x60mm) C:AU
32200.

Pásztor János (1881-1945) 1912. "DR. GENERSICH ANTALNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI 1912" bronz, vert, egyoldalas plakett (44x60mm) T:AU
Hungary 1912. "For Dr. Antal Genersich from his thankful students" bronze, struck, one-sided plaque. Sign: János Pásztor (44x60mm) C:AU

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Reményi József (1887-1977) 1907. " Dr. Berger Ignác - VNIV. MED. DR. IGNATIVS BERGER OR. DE MISKOLCZ ANNO MDCCCLII" egyoldalas, öntött bronz plakett (115x168mm) T:XF HV.: 65.
32201.

Reményi József (1887-1977) 1907. " Dr. Berger Ignác - VNIV. MED. DR. IGNATIVS BERGER OR. DE MISKOLCZ ANNO MDCCCLII" egyoldalas, öntött bronz plakett (115x168mm) T:XF
HV.: 65.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Reményi József (1887-1977) 1927. "Dr. Wenhardt Jánosnak központi igazgatósága emlékére - A közkórházak másodorvosai" kétoldalas, bronz emlékérem (60mm) T:AU?XF Hungary 1927. "Dr. János Wenhardt" double-sided, bronze commemorative medal. Sign: József Reményi (60mm) C:AU,XF HP 4439.
32202.

Reményi József (1887-1977) 1927. "Dr. Wenhardt Jánosnak központi igazgatósága emlékére - A közkórházak másodorvosai" kétoldalas, bronz emlékérem (60mm) T:AU?XF
Hungary 1927. "Dr. János Wenhardt" double-sided, bronze commemorative medal. Sign: József Reményi (60mm) C:AU,XF
HP 4439.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Soltra Elemér (1922-2013) 1989. "Kovács Zoltán és Tamás apa és fia Csurgó orvosai" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (98mm) T:AU
32203.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Spányi Géza (1869-1949) 1934. "Dr. Jósa András 1834-1918" fém emlékplakett hátoldalon gravírozással "Dr. Klekner Károlynak a Jósa András centennárium alkalmából a Vármegyei Orvosszövetség Nyíregyháza 1934. XI-30." (102x1020mm) T:AU
32204.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Dr. Smidt Lajos sebész-orvos 25 éves gyűjtői jubileuma / és első szombathelyi hadikiállításának emlékére" kétoldalas bronz emlékplakett, peremen "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel. TP 2778.
32205.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Dr. Smidt Lajos sebész-orvos 25 éves gyűjtői jubileuma / és első szombathelyi hadikiállításának emlékére" kétoldalas bronz emlékplakett, peremen "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel.
TP 2778.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Telcs Ede (1872-1948) 1915. "A pénzintézetek hadikórházának orvosi kara - Manninger Vilmosnak 1914-1915" egyoldalas bronz emlékplakett (55x34mm) T:AU patina
32206.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft