Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
32161.
Berán Lajos (1883-1943) 1915. "Közös munka emlékére Balogh Jenő törzsorvos parancsnok - Honvéd Hadi Kórház Vácz 1915" egyoldalas bronz emlékérem (95mm) T:XF HV.: 41.
Numizmatika
32162.
Berky Nándor (1911-1981.) 1971. "Prof. Árvay Sándor 20 éve vezeti a DOTE. női klinikáját 1971." egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (138mm) T:XF patina, karc HV.: 18.
Numizmatika
32170.
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1955. "Medgyessy Ferenc / VORREI RINASCERE PER RICOMIN CIARE - 1955 VII 4" öntött bronz kétoldalas emlékérem, peremén "11"-es sorszámmal (~90mm) T:AU patina Hungary 1955. "Medgyessy Ferenc / VORREI RINASCERE PER RICOMIN CIARE - 1955 VII 4" cast bronze, double-sided commemorative plaque with "11" serial number on the edge. Sign.: Ferenc Csúcs (~90mm) C:AU patina