Tóth Sándor (1933-2019) 1990. "Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo DE16
Tóth Sándor (1933-2019) 1990. "Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE16
Tóth Sándor (1933-2019) 1995. "Szabolcs Szatmár-Bereg Megye - A Honfoglalás emlékére - Emese álma" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH18
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem" bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:AU / Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" bronze piedfort commemorative award medallion. Sign.: Sándor Tóth (42,5mm) C:AU Adamo BPa2
Tóth Sándor (1933-2019) DN "Nyírbátor 1279 / Szabolcs Szatmár megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU, kis patina