Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 752
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3479526
31878
515
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1991. "200 éve született Katona József - 100 éves a Katona József Társaság / 25 éves a szervezett éremgyűjtés Kecskeméten 1991 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU, patina Adamo KT2 3479343
31879
515
Numizmatika
Lapis András (1942- ) 1994. "Petőfi útja 6. / MÉE Kiskőrös" kétoldalas bronz emlékérem T:AU patina Adamo KK8 3449156
31880
515
15000
Numizmatika
Lapis András (1942-) 2006. "Áldás és átok a víz / A Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztertől " peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP 3326094
31881
515
Numizmatika
Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom 3480489
31882
515
Numizmatika
Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 2984753
31883
515
900
Numizmatika
Lapis András (1942-) DN "Hotel Hungária Szeged" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF patina 3435817
31884
515
Numizmatika
Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + DN "Szeged / Szeged Tourist " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + DN "Csongrád / Szeged Tourist " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3479899
31885
515
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "250 éves a mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3479868
31886
515
4400
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1990. "MÉE Eger / Gróf Eszterházy Károly" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo EG6 3479947
31887
515
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Álmos áldozata " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina 3479951
31888
515
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A honfoglalás emlékére / Árpád nagyfejedelem " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina 3479956
31889
515
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "Atilla találkozása Nagy Szent Leó pápával / St. Stephanus - Rex Hungariae " kétoldalas bronzozott Cu emlékérem (42,5mm) T:AU patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft