Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm) + Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / ... Én is a növendékük voltam... - Kossuth Lajos - 1810-1816" bronz, kétoldalas emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "10 éves a MÉE Nagykanizsai Csoportja / Thúry György Kanizsa várkapitánya 1569-1571" kétoldalas bronz emlékérem, plombált kissé sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "10 éves a MÉE Nagykanizsai Csoportja / Thúry György Kanizsa várkapitánya 1569-1571" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
Kiss György (1943-2016) 1991. "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon - Esztergom / Budapest, Pécs, Szombathely, Esztergom, Debrecen, Máriapócs" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:XF, pici ph., patina