Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 166

33557.

Nagy-Britannia 1986. "Királyi esküvő - András herceg és Sarah Ferguson / Westminster apátság" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti műanyag dísztokban (38mm) T:UNC
United Kingdom 1986. "Royal wedding - Prince Andrew and Sarah Ferguson / Westminster Abbey" dousble-sided, gilt metal medallion in original plastic case (38mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU, patina German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" two-sided bronze medallion. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU, patina
33559.

Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU, patina
German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" two-sided bronze medallion. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU, patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Német Birodalom / Bajorország 1977. "Georg Jennerwein halálának 100. évfordulója" "Georg Jennerwein 1848-1877 zum 100. todestag" kétoldalas peremen jelzett Ag emlékérem (13,96g/1.000/32mm) T:PP German Empire / Bavaria 1977. "100th anniversary of the death of Jennerwein Georg" "Georg Jennerwein 1848-1877 zum 100. todestag" double-sided Ag commemorative medallion, hallmarked on the edge (13,96g/1.000/32mm) C:PP
33560.

Német Birodalom / Bajorország 1977. "Georg Jennerwein halálának 100. évfordulója" "Georg Jennerwein 1848-1877 zum 100. todestag" kétoldalas peremen jelzett Ag emlékérem (13,96g/1.000/32mm) T:PP
German Empire / Bavaria 1977. "100th anniversary of the death of Jennerwein Georg" "Georg Jennerwein 1848-1877 zum 100. todestag" double-sided Ag commemorative medallion, hallmarked on the edge (13,96g/1.000/32mm) C:PP

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Német Birodalom 1801. "Száz éves a Porosz Királyság" kétoldalas fém emlékérem. "MIT NEUEM GLANZ - UND NEUEM GLÜCK - DEN 18 JANUAR 1801" (54mm) T:F lyuk German Empire 1801. "The Kingdom of Prussia is one hundred years old" double-sided METAL commemorative medal. "MIT NEUEM GLANZ - UND NEUEM GLÜCK - DEN 18 JANUAR 1801" (54mm) C:F holed
33561.

Német Birodalom 1801. "Száz éves a Porosz Királyság" kétoldalas fém emlékérem. "MIT NEUEM GLANZ - UND NEUEM GLÜCK - DEN 18 JANUAR 1801" (54mm) T:F lyuk
German Empire 1801. "The Kingdom of Prussia is one hundred years old" double-sided METAL commemorative medal. "MIT NEUEM GLANZ - UND NEUEM GLÜCK - DEN 18 JANUAR 1801" (54mm) C:F holed

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Német Birodalom 1888. "Frigyes császár / Vilmos császár" bronz kétoldalas emlékérem (19mm) T:XF  German Empire 1888. "Kaiser Friedrich / Kaiser Wilhelm" bronze double-sided medallion (19mm) C:XF
33562.

Német Birodalom 1888. "Frigyes császár / Vilmos császár" bronz kétoldalas emlékérem (19mm) T:XF
German Empire 1888. "Kaiser Friedrich / Kaiser Wilhelm" bronze double-sided medallion (19mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Német Birodalom 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem (308,52g/100mm) T:XF sérült ezüstözés German Empire 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" silver plated Cu-Ni-Zn commemorative medallion (308,52g/100mm) C:XF damaged silver plating
33563.

Német Birodalom 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem (308,52g/100mm) T:XF sérült ezüstözés
German Empire 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" silver plated Cu-Ni-Zn commemorative medallion (308,52g/100mm) C:XF damaged silver plating

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

33564.

German Empire 1900. "Wilhelm II and August" Al medal (38mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Német Birodalom 1900 k. "Ernte-Zeit (Aratási idő)" peremén jelzett, kétoldalas Ag emlékérem. Szign.: CP (46,61g/0.990/42mm) T:AU patina German Empire cca. 1900. "Ernte-Zeit (Harvest Time)" double-sided Ag commemorative medal, hallmarked on the edge. Sign.: CP (46,61g/0.990/42mm) C:AU patina
33565.

Német Birodalom 1900 k. "Ernte-Zeit (Aratási idő)" peremén jelzett, kétoldalas Ag emlékérem. Szign.: CP (46,61g/0.990/42mm) T:AU patina
German Empire cca. 1900. "Ernte-Zeit (Harvest Time)" double-sided Ag commemorative medal, hallmarked on the edge. Sign.: CP (46,61g/0.990/42mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

33566.

German Empire 1906. "Agricultural District Association of Storman / For long time faithful service" bronze commemorative medallion with maker mark "DERTEL BERLIN", with ear. "STORMARNSCHER LANDWIRTSCHAFTL.KREISVEREIN 1906 / FÜR LANGJäHRIGE TREUE DIENSTLEISTUNG" (43mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Német Birodalom 1912. "BAYRISCHE GEWERBESCHAU 1912 IN MUENCHEN (Bajor Szakkiállítás 1912, München)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem füllel (33mm) T:XF kopott ezüstözés German Empire 1912. "BAYRISCHE GEWERBESCHAU 1912 IN MUENCHEN (Bavarian Trade Exhibition 1912, Munich/München)" double-sided silver-plated bronze commemorative medal with ear (33mm) C:XF worn silvering
33567.

Német Birodalom 1912. "BAYRISCHE GEWERBESCHAU 1912 IN MUENCHEN (Bajor Szakkiállítás 1912, München)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem füllel (33mm) T:XF kopott ezüstözés
German Empire 1912. "BAYRISCHE GEWERBESCHAU 1912 IN MUENCHEN (Bavarian Trade Exhibition 1912, Munich/München)" double-sided silver-plated bronze commemorative medal with ear (33mm) C:XF worn silvering

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Német Birodalom 1914. "Sportverseny Neustadtban" kétoldalas bronz díjplakett, kopott dísztokban. Szign.: "J. Schwerdtner" (38x59mm) T:VF, patina German Empire 1914. "Sportkonkurrenz W R Neustadt 1914" (Sports competition in Neustadt) two-sided bronze award plaque, in a worn case. Sign.: "Johann Schwerdtner" (38x59mm) C:VF, patina
33568.

Német Birodalom 1914. "Sportverseny Neustadtban" kétoldalas bronz díjplakett, kopott dísztokban. Szign.: "J. Schwerdtner" (38x59mm) T:VF, patina
German Empire 1914. "Sportkonkurrenz W R Neustadt 1914" (Sports competition in Neustadt) two-sided bronze award plaque, in a worn case. Sign.: "Johann Schwerdtner" (38x59mm) C:VF, patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Német Birodalom 1915. "Linsingen-i Alexander tábornok / A német és az osztrák-magyar csapatok egyesülése" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, a keleti fronton az orosz erők ellen vívott győztes hadjáratok emlékére verték. Szign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) T:AU,XF German Empire 1915. "General Alexander von Linsingen / Merger of German and Austro-Hungarian troops" two-sided Ag commemorative medallion, hallmarked at the edge. Minted for the victorius campaigns in the east against the Russian forces. Sign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) C:AU,XF
33569.

Német Birodalom 1915. "Linsingen-i Alexander tábornok / A német és az osztrák-magyar csapatok egyesülése" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, a keleti fronton az orosz erők ellen vívott győztes hadjáratok emlékére verték. Szign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) T:AU,XF
German Empire 1915. "General Alexander von Linsingen / Merger of German and Austro-Hungarian troops" two-sided Ag commemorative medallion, hallmarked at the edge. Minted for the victorius campaigns in the east against the Russian forces. Sign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft