Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 165

20818.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20819.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

20820.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Heitzmann, Carl: Atlas der deskriptiven Anatomie des Menschen. II. köt. Eingeweide, Gefäsz- und Nervensystem, Sinnesorgane und Haut. H.n., é.n., k.n., 287-516 p. Számos szövegközti illusztrációval. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, címlap nélkül, régi intézményi bélyegzővel.
20821.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Lubbock, Sir John: A virág, a termés és a levél. Bp., 1889, K.M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés,
20822.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Erdey László: Bevezetés a kémiai analízisbe. I. köt.: Minőség kémiai analízis. Bp., 1945, Magyar Természettudományi Társulat, 323+(1) p. Félvászon-kötésben, hiányos gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Straub F. Brunó: Biokémia. Bp., 1950, Egyetemi Könyvkiadó N. V., 219+(1) p. Második kiadás. Félvászon-kötésben, helyenként kisebb ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
20823.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1938 Földtani Közlöny 1938. évi teljes évfolyam egybekötve. Szerk.: Dr. Papp Ferenc - Dr. Kulhay Gyula. Budapest, 1938, Magyarhoni Földtani Társulat. Egészoldalas és kihajtható kőnyomatú táblákkal. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
20824.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Dr. Howard L. O.: A házi légy életmódja, fertőző betegségeket terjesztő szerepe és irtásának módja. Bp., 1917, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20825.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Bárdossy György: Karsztbauxitok (Bauxittelepek karbonátos kőzeteken). Bp., 1977, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20826.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20827.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1905 Természettudományi Közlönyv XXXVII. köt: 425-436. füzet és LXXVII-LXXX. pótfüzet. Wartha Vincze közreműködésével szerk. Csopey László és Paszlavszky József. Bp., 1905, K. M. Természettudományi Társulat, XVI+784+4+192 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20828.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Törő Imre: Szövettan. Debrecen, 1948, Tudományegyetemi Nyomda, VIII+350 p.+ 30 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos gerinccel, helyenként a fűzéstől elváló lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
20829.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft