Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 61

Vladimir Favorsky: Miniature woodcuts. Leningrad, 1979, Aurora. Angol és orosz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
21529.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Végh Oszkár: Nyomda a Terézvárosban. A Globus Nyomda 75 esztendejének története. DEDIKÁLT! Bp., 1979, Globus-ny. Megjelent 500 példányban. Kiadói nyl-kötés.
21530.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A nyomda angyala. Összeáll.: Pataki Judit és Szoboszlai Margit. [Bp]., (1993), Ab Ovo, (Dunaújvárosi-ny.) Kiadói kartonált papírkötés.
21531.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gecsei Lajos: Békés Megye Néprajza 1-4. kötet. 1. köt.: Butéliák. 2.köt.: Szőttesek. 3. köt.: Bútorok. 4.: Hímzések. Békéscsaba, 1973-1975, Rózsa Ferenc Gimnázium és Szakközépiskola. Kiadói egészvászon kötések.
21532.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vegyes Borsoddal és Miskolccal kapcsolatos minikönyvtétel, 9 db, közte: Kiss Albert: Fejezetek a miskolci ipari kiállítás és vásár történetéből (1979), Borsodi népmesék, Borsodi költők, Borsodi Szénbányák, Borsodi népdalváltozatok (2 db), Borsod II., III., V.
21533.

Vegyes Borsoddal és Miskolccal kapcsolatos minikönyvtétel, 9 db, közte:
Kiss Albert: Fejezetek a miskolci ipari kiállítás és vásár történetéből (1979), Borsodi népmesék, Borsodi költők, Borsodi Szénbányák, Borsodi népdalváltozatok (2 db), Borsod II., III., V.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vörösmarty Mihály - Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. Bp., 1988, Hazafias Népfront. Kiadói papírkötés. + Magyar János - Lugossy Zoltán: A magyar vöröskereszt. Bp., 1977, Magyar Vöröskereszt. Számozatlan. Kiadói papírkötés.
21534.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kádár János elvtárs látogatása Nógrád megyében. Salgótarján, 1986., Nógrádi Sándor Múzeum - Salgótarjáni Kohászati Üzemek Karancs MGTSZ. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált papírkötés.
21535.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vegyes minikönyv tétel, 3 db.  Pietro Aretino: Zywoty Kurtyzan. Ilustrowal Janusz Stanny. Warszawa, 1983., Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe. Lengyel nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.  Edward Boyé: Wielkie Kurtyzany. Warszawa, 1983., Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe. Lengyel nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.  Babits Mihály: Erato. Borsos Miklós rajzaival. Bp., 1970, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés.  + Erotikus 3D gyufásdoboz.
21536.

Vegyes minikönyv tétel, 3 db.

Pietro Aretino: Zywoty Kurtyzan. Ilustrowal Janusz Stanny. Warszawa, 1983., Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe. Lengyel nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

Edward Boyé: Wielkie Kurtyzany. Warszawa, 1983., Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe. Lengyel nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

Babits Mihály: Erato. Borsos Miklós rajzaival. Bp., 1970, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés.

+ Erotikus 3D gyufásdoboz.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A Holnap. Uj versei. Második könyv. [Bp.], én., Ságvári Endre Nyomdaipari Szakközépiskola és Szakmunkásiskola és Szakmunkásképző Intézet - Szikra Lapnyomda. Reprint minikönyv. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21537.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Csath Béla: Vilmos Zsigmondy. Miskolc, 1981., Borsodi Szénbányák "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent 500 példányban. Kiadói fém plakettel díszített fekete nyl-kötés, kopott borítóval.
21538.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Fábián Gábor: Napóleon önéletírása. [Kaposvár], 1986, Somogy Megyei Nyomdaipari Vállalat Az 1829-es kiadás reprintje. Minikönyv. Megjelent összesen 200 példányban, 100 példány valódi bőrkötésben, piros számokkal, 100 példány valódi bőrkötésben, fekete számokkal. De ez számozatlan példány! Kiadói aranyozott egészbőr-kötés.
21539.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Rodolfo: Bűvészkönyv. (Minikönyv). H.n., 1978, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Számozott (111./400) példányban. Könyvárusi forgalomba nem került. Kiadói műbőr-kötés, kopott borítóval.
21540.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft