Történelmi Magyarország Tételek száma: 2183
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3337740
40469
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1936 Bozsok, látkép. Grünwald József kiadása (fa) 3131718
40470
515
2200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1930 Budakeszi, Erzsébet királyné szanatórium (fl) 3460037
40471
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest, A Budapesti Telefonközpont szerelés 1903, csoportkép. Magyar Imre photo 2861905
40472
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest, Dunai látkép, Erzsébet híd, rakpart, gőzhajók (EK) 3376231
40473
515
700
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest, Dörge Frigyes Bank Rt. reklám, M. kir. osztálysorsjáték főelárusítóhelye. Királyi vár, Erzsébet híd, Kossuth Lajos utca (EK) 3463384
40474
515
3200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1913 Budapest, Ferenc József híd, Gellérthegy, Duna-part, piac (EB) 3450107
40475
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1902 Budapest, Ferenc József híd. Divald Károly 20. sz. 3408121
40476
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1899 (Vorläufer) Budapest, Ferenc József lánchíd, Vásárcsarnok, Fővámpalota, vámházak. Stengel & Co. (Dresden und Berlin) 4258. (kopott sarkak / worn corners) 3435871
40477
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1958 Budapest, Kossuth híd, dunai látkép, Parlament. Képzőművészeti Alap 3450140
40478
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Budapest, Lánchíd, kilátás a Bazilika felé, gőzhajó. Divald Károly 18. sz. 3350441
40479
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Budapest, Lánchíd. Kunstanstalt Kosmos 61. litho s: Geiger R. (EK) 3450208
40480
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest, Lánchíd és Királyi vár, rakpart. B.K.W.I. S. 280/14. s: Götczinger (EK) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft