Történelmi Magyarország Tételek száma: 2183
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3475928
41033
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1912 Újszász, Gróf Dessewffy kastély. Szilágyi Arthur műintézetéből (EK) 3475924
41034
515
3400
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Vác, Dunaparti sétány, Váci Járási Főszolgabíróság hivatala (szecessziós stílusú épület). Ergesper és Völcz kiadása (felületi sérülés / surface damage) 3340593
41035
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Vác, Fő tér, templom, Tragor Ignác és Fia üzlete. A képeslap címzettje dr. Semadam Sándor ügyvéd (1864-1946), később Simonyi-Semadam Sándor, Magyarország miniszterelnöke 1920. március 15. és július 19. között, az ő kormánya kényszerült a súlyos következményekkel járó trianoni békeszerződés aláírására. A feladó egy ügyfele. Divald Károly 164. sz. (Budapest) / main square, church, shops. The postcard was addressed to Sándor Semadam, Prime Minister of Hungary in 1920 (apró szakadás / tiny tear) 3419604
41036
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1902 Vajszló (Baranya), utcakép. Kiadja Véber Anna (EB) 3296444
41037
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1942 Vál (Fejér), Római katolikus templom és belseje. Méry Imre kiadása (EK) 3458419
41038
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Vecsés, Községháza. Minár Gyula kiadása (Rb) 3369628
41039
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1928 Vecsés, telepi templom. Keresztény B. és Frussa E. felvétele (fl) 3481441
41040
515
4400
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1923 Velence, Velencei-tó, strand. Tóth József fényképész (Kápolnásnyék) photo (vágott / cut) 3156289
41041
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
3372057
41042
515
3800
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1918 Vinár (Veszprém), táj részlet, vízimalom. photo (fl) 3202727
41043
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
3307868
41044
515
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Visegrád, Fellegvár hajdan (EK) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft