Erdély Tételek száma: 1044
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3479004
41183
515
11000
Transylvania
KĂŠpeslapok
T3
Borszékfürdő, Baile Borsec; Máté villa. Id. Weinwurm Antal kiadása / villa (gyűrődések / creases) 3479001
41184
515
22000
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
1915 Borszékfürdő, Baile Borsec; Urmánczy és Dr Sziny villa / villas + "PETŐHÁZAI CZUKORGYÁR" (fl) 3478738
41185
515
32000
Transylvania
KĂŠpeslapok
T3
1900 Brassó, Kronstadt, Brasov; Árokmente, Árvaház utcai kapu, este holdfényben / Graft, Waisenhausgässer-Thor / castle, gate, canal at night in moonlight. W. Hiemesch Art Nouveau, floral (felületi sérülés / surface damage) 3208771
41186
515
Transylvania
KĂŠpeslapok
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Árokmente / Graft (kopott sarkak / worn corners) 3461235
41187
515
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 (Vorläufer) Brassó, Kronstadt, Brasov; Brassó 150 évvel ezelőtt és 1899-ben. Wilh. Hiemesch kiadása / the city 150 years ago and in 1899. Art Nouveau, floral (EK) 3420130
41188
515
Transylvania
KĂŠpeslapok
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Der Schlossberg / Fellegvár. Herz kiadása / Cetatuia Dealul Straji / upper castle (kopott sarkak / worn corners) 3461277
41189
515
4200
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
1903 Brassó, Kronstadt, Brasov; Deutsche Mädchen-Schule / német leányiskola / German girls' school, Verlag Julius Müller's Nachf. (EK) 3478731
41190
515
60000
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Evang. Kirche, Rathaus, Marktplatz, Schlossberg, Graft. Verlag W. Hiemesch / Evangélikus templom, Városháza, Piactér, Fellegvár villasor, Graft-patak / church, city hall, market square, villas, river. Kunstanstalt Rosenblatt Art Nouveau, floral, litho (fl) 3187486
41191
515
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Fekete és Fehér bástya, lovas szekér. Wilh. Hiemesch / Schwarzer und weisser Turm / bastion towers, horse-drawn carriage (EK) 3480222
41192
515
40000
Transylvania
KĂŠpeslapok
T3/4
1909 Brassó, Kronstadt, Brasov; Festhalle, erbaut anlässlich der goldenen Jubelfeier des Kronstädter Männergesangvereins 1859-1909. / A Brassói Férfikórus 50 éves jubileumára épült Fesztiválterem. H. Zeidner kiadása / Festival Hall built for the 50th anniversary of the Brasov Male Choir. Schaller & Goldschmidt Architekten (Rb) 3480046
41193
515
120000
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Brassó, Kronstadt, Brasov; Graft, Árokmente. Szecessziós-virágos litho keret / promenade, creek. Art Nouveau, floral litho frame (EK)
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3187482
41194
515
Transylvania
KĂŠpeslapok
T3/4
1904 Brassó, Kronstadt, Brasov; H. Zeidner (ázott / wet damage) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft