Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 70

Eskulits Tamás (1947- ): Turgenyev. Jelzett, Öntött bronz, plasztika 31x22 cm
13717.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Szabolcs Péter (1942-): Pásztor. Bronz, talapzaton, jelzett, m: 36 cm
13718.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Veszprémi Imre (1932-2013): Pietra Santa. Carrarai márvány, szürke márvány talapzaton. jelzett, talapzat javított, a szobor hibátlan, külleme az alkotó szándékát tükrözi, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
13719.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
975,61
1 125,00

Azonosítatlan jelzéssel: Art deco női akt. Festett gipsz, kopással, m: 43 cm
13720.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Faragott csont keleti szobor, gésa ábrázolással, ragasztással, fa talapzaton, m: 21,5 cm
13721.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Bruno jelzéssel: Hobo kutyával. Patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, m: 25 cm
13722.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Andorai Mária (1947 - 2000?): Női akt lepellel. Jelzett, fa talapzaton, restaurált, m: 33 cm
13723.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Marjay György: Kislány labdával. Festett gipsz, 1948, jelzett, kis sérüléssel, m: 25,5 cm
13724.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Férfi fej. Faragott fa szobor, m: 19,5 cm
13725.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kolozsvári Puskás Sándor (1928-2020): Bolyai Farkas. Kerámia, jelzett, 20x22 cm
13726.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Világhy Kerámiaműhely: Szerelmesek. Biszkvit porcelán, fa talapzaton, kopással, 8,5x8 cm
13727.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bronz bika szobor fa talapzaton, m: 20 cm
13728.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft