Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3345331
13717
513
19000
Sculptures, statuettes, plaques
Eskulits Tamás (1947- ): Turgenyev. Jelzett, Öntött bronz, plasztika 31x22 cm 3465490
13718
513
60000
Szabolcs Péter (1942-): Pásztor. Bronz, talapzaton, jelzett, m: 36 cm 3469080
13719
513
360000
Veszprémi Imre (1932-2013): Pietra Santa. Carrarai márvány, szürke márvány talapzaton. jelzett, talapzat javított, a szobor hibátlan, külleme az alkotó szándékát tükrözi, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
3468567
13720
513
Azonosítatlan jelzéssel: Art deco női akt. Festett gipsz, kopással, m: 43 cm 3461888
13721
513
Faragott csont keleti szobor, gésa ábrázolással, ragasztással, fa talapzaton, m: 21,5 cm 3466060
13722
513
30000
Bruno jelzéssel: Hobo kutyával. Patinázott bronz szobor, márvány talapzaton, m: 25 cm 3465538
13723
513
24000
Andorai Mária (1947 - 2000?): Női akt lepellel. Jelzett, fa talapzaton, restaurált, m: 33 cm 3465537
13724
513
15000
Marjay György: Kislány labdával. Festett gipsz, 1948, jelzett, kis sérüléssel, m: 25,5 cm 3471381
13725
513
Férfi fej. Faragott fa szobor, m: 19,5 cm 3470781
13726
513
4200
Kolozsvári Puskás Sándor (1928-2020): Bolyai Farkas. Kerámia, jelzett, 20x22 cm 3470652
13727
513
Világhy Kerámiaműhely: Szerelmesek. Biszkvit porcelán, fa talapzaton, kopással, 8,5x8 cm 3470660
13728
513
Bronz bika szobor fa talapzaton, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft