Militária

Tételek száma: 139

cca 1900 Katonaportré, keményhátú fotó Fekete Sándor nagyváradi (Oradea) műterméből, sérüléssel, 16,5×10,5 cm
17396.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

cca 1940 Magyar katonák vasútvonalnál, közte magas rangú tisztek, repülőgépet szállító tehervagon, gulyáságyú, stb.; összesen 5 db fotó, 8,5x6 cm és 6x6 cm
17397.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10

cca 1940 Nyéresháza / Alsóneresznice, Ukrajna, harckocsi, fotó, 9×6 cm
17398.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Somoskőújfalu vasútállomás katonákkal, 3 db fotónegatív, 9×12 cm
17399.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Katonai bunker a II. világháborúban, fotónegatív, 3×4 cm
17400.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1949-1950 A gyalogos katonai folyóirat 8 db száma (I. évf. 2-5. sz. + II. évf. 1., 3., 4. sz.), közte egy duplummal, változó állapotban
17401.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1900 Lovas huszár kabinetfotója, 10,5×16,5 cm
17402.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1915 Katonai csoportkép Schwarzlose géppuskákkal, nagyméretű fotó, kissé foltos kartonon, 16x23 cm, karton: 26x33 cm
17403.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1920-1930 Katonai csoportkép a laktanya épülete előtt, nagyméretű fotó, jelzés nélkül, 22x30,5 cm
17404.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Katonai doboz, zsanéros, lehajtható előlappal, működő zárszerkezettel, 27x13,5x20 cm
17405.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1941 Kapuvár, M. kir. kapuvári 19. honvéd kiegészítő kirendeltség által kiállított igazolványi lap Dr. Tóth Ferenc hadnagy részére
17406.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" kitüntetés adományozói okirata a Császári és Királyi 6. sz. vonatszázad katonája számára, szárazbélyegzővel, Alexander Freiherr von Krobatin hadügyminiszter nyomtatott aláírásával. üvegezett keretben. / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Bronze Military Merit Medal on the ribbon of the Military Merit Cross, with swords" award certificate with dry stamp, signed by the Minister of War Alexander Freiherr von Krobatin. Minor stains, creases, but basically good condition paper, folded three times.
17407.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft