Militária

Tételek száma: 139

17470.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

17471.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

17472.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Tank ábrázolással készült tömör bronz asztaldísz, 11x22 cm
17473.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

17474.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1910-1920 Katonai csoportkép, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon Pobuda Alfréd és Schäffer Ármin budapesti fényképészek pecsétjével jelzett, kissé viseltes, foltos, 11x15 cm, karton: 17x21,5 cm
17475.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17476.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Az Érdekes Újság 2 db háborús képe: Fürdés orosz földön.; Dúló csaták után. Fénynyomat, papír, kissé sérült lapszélekkel, lapméret: 28x35 cm
17477.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

17478.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17479.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17480.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Katonai fém csajka
17481.

Katonai fém csajka

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft