Aláírás

Tételek száma: 84

Mike Oldfield (1953-) Grammy-díjas angol zeneszerző, zenész ("Moonlight Shadow") autográf sorai és aláírása, felette egy Mike Oldfieldet ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 34x27 cm /  Autograph signature of Mike Oldfield (1953-) an English musician, songwriter and producer, in glassed frame, 34x27 cm.
16353.

Mike Oldfield (1953-) Grammy-díjas angol zeneszerző, zenész ("Moonlight Shadow") autográf sorai és aláírása, felette egy Mike Oldfieldet ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 34x27 cm /

Autograph signature of Mike Oldfield (1953-) an English musician, songwriter and producer, in glassed frame, 34x27 cm.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
19

1994 Mika Häkkinen (1968-) finn autóversenyző, kétszeres Formula-1-es világbajnok (1998,1999) és J. J. Lehto (1966-) finn autóversenyző, a Le Mans-i 24 órás verseny kétszeres (1995, 2005) győztesének aláírásai és autográf sorai, felette egy Mika Häkkinent ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 38x28 cm /  Autograph signature of Mika Häkkinen (1968-) and J. J. Lehto (1966-) Finnish car racing driver, in glassed frame, 40x23 cm
16354.

1994 Mika Häkkinen (1968-) finn autóversenyző, kétszeres Formula-1-es világbajnok (1998,1999) és J. J. Lehto (1966-) finn autóversenyző, a Le Mans-i 24 órás verseny kétszeres (1995, 2005) győztesének aláírásai és autográf sorai, felette egy Mika Häkkinent ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 38x28 cm /

Autograph signature of Mika Häkkinen (1968-) and J. J. Lehto (1966-) Finnish car racing driver, in glassed frame, 40x23 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Dr. Alban (1957-) nigériai születésű svéd énekes, producer aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 40x23 cm /  Autograph signature of Dr. Alban (1957-), the Nigerian-Swedish musician and producer, in glassed frame, 40x23 cm
16355.

Dr. Alban (1957-) nigériai születésű svéd énekes, producer aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 40x23 cm /

Autograph signature of Dr. Alban (1957-), the Nigerian-Swedish musician and producer, in glassed frame, 40x23 cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Linford Christie (1960-) jamaikai születésű brit olimpiai bajnok rövidtávfutó (1992 Barcelona 100m) és edző sorai és aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 38x24 cm /   Autograph signature of Linford Christie (1960-) the Jamaican-born British olympic champion and athletics coach, in glassed frame, 38x24 cm
16356.

Linford Christie (1960-) jamaikai születésű brit olimpiai bajnok rövidtávfutó (1992 Barcelona 100m) és edző sorai és aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 38x24 cm /

Autograph signature of Linford Christie (1960-) the Jamaican-born British olympic champion and athletics coach, in glassed frame, 38x24 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

"Eddie" Jordan (1948-2025) ír autóversenyző, a Forma-1-es Jordan Grand Prix alapítója, és csapatvezetőjének autográf sorai és aláírása a 'Király Étterem' fejléces papírján (1014, Bp., Táncsics Mihály u. 24.), mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 31x37 cm /  Autograph signature of Eddie Jordan (1948-2025), in glassed frame, 31x37 cm
16357.

"Eddie" Jordan (1948-2025) ír autóversenyző, a Forma-1-es Jordan Grand Prix alapítója, és csapatvezetőjének autográf sorai és aláírása a 'Király Étterem' fejléces papírján (1014, Bp., Táncsics Mihály u. 24.), mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 31x37 cm /

Autograph signature of Eddie Jordan (1948-2025), in glassed frame, 31x37 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

'Richie' Sambora (1959-) Grammy-díjas zenész, a Bon Jovi együttes gitárosa, és dalszerzőjének autográf sorai és aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 37x37 cm /  Autograph signature of ?Richie? Sambora (1959-), the guitarist and songwriter of Bon Jovi, in glassed frame, 37x37 cm
16358.

'Richie' Sambora (1959-) Grammy-díjas zenész, a Bon Jovi együttes gitárosa, és dalszerzőjének autográf sorai és aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 37x37 cm /

Autograph signature of ?Richie? Sambora (1959-), the guitarist and songwriter of Bon Jovi, in glassed frame, 37x37 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

14 db író, színész, énekes aláírás kivágásokon: Koós Hutás Gergely, Kelly Anna, Buzássy Judit, Perneky, Básti Lajos, Gross Arnold, Raksányi Gellért, Szabó Ottó,
16359.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

cca 1943-1953 A Képes Sport és a Béke, Szabadság 9 db száma sok sporttal kapcsolatos témával
16360.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Vegyes sportoló aláírások egy lapon: Emil Zatopek, Papp László, Jelena Dawydowa, Tassilo Thierbach, Sabine Baesz, stb.
16361.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1884-1889 Egyetemi leckekönyv 8 lapja ismert emberek aláírásával, közte Láng Lajos miniszter, Ballagi Aladár MTA-tag, Kerkapoly Károly pénzügyminiszter, Szilágyi Dezső igazságügy-miniszter és mások aláírásával
16362.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Pécsi Ildikó: Mitől nem fogytam le... DEDIKÁLT! Bp., 1993, Tellér. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16363.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bergendy István aláírása a Bergendyt ábrázoló lapon + plakát, hajtott, 38×28 cm
16364.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft