https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Technika

Tételek száma: 98

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos, rossz állapotú borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
1
21139.

Fasching Antal: A magyar országos háromszögelések és részletes felmérések új vetületi rendszerei. A M. Kir. Pénzügyminisztérium megbízásából kidolgozta és írta: - - . Bp., 1909, M. Kir. Pénzügyminisztérium (M. Kir. Állami Ny.), 201+(1) p.+ 4 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos, rossz állapotú borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ismeretterjesztő Könyvtár 4 kötete: Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford.: Fröhlich Károly.; Williams Archibald: Korunk találmányai. Ford.: Sándor Szilárd.; A modern technika nagy alkotásai. Ford.: Péter Jenő.; Gibson R. Károly: A modern gyáripar. Ford.: Balázs Pál. Bp., 1910-1919, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, vegyes állapotban.
1
21140.

Ismeretterjesztő Könyvtár 4 kötete: Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford.: Fröhlich Károly.; Williams Archibald: Korunk találmányai. Ford.: Sándor Szilárd.; A modern technika nagy alkotásai. Ford.: Péter Jenő.; Gibson R. Károly: A modern gyáripar. Ford.: Balázs Pál. Bp., 1910-1919, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben, vegyes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1971-1991 Peugeot prospektusok, 3 db:   1971 Peugeot damals und heute. Schafbrücke/Saarbrücken, 1971, Peugeot Automobile Deutschland GMBH, 8+26 p.+IX t. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben.   1991 Peugeot 405 STI. Saabrücken, 1991, Peugeot Talbot Deutschland Gmbh. Német nyelvű Peugeot prospektus, 4 sztl. lev.   1991 Peugeot 405 Break prospektus (Peugeot 405 Break GLI/GLD, Peugeot 405 GRI/GRD/GRDT, Peugeot 405 Break SRI/SRDT, Peugeot Break GRI X 4) Saabrücken, 1991, Peugeot Talbot Deutschland Gmbh. Német nyelvű prospektus, 8 sztl. lev.
1
21141.

1971-1991 Peugeot prospektusok, 3 db:

1971 Peugeot damals und heute. Schafbrücke/Saarbrücken, 1971, Peugeot Automobile Deutschland GMBH, 8+26 p.+IX t. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben.

1991 Peugeot 405 STI. Saabrücken, 1991, Peugeot Talbot Deutschland Gmbh. Német nyelvű Peugeot prospektus, 4 sztl. lev.

1991 Peugeot 405 Break prospektus (Peugeot 405 Break GLI/GLD, Peugeot 405 GRI/GRD/GRDT, Peugeot 405 Break SRI/SRDT, Peugeot Break GRI X 4) Saabrücken, 1991, Peugeot Talbot Deutschland Gmbh. Német nyelvű prospektus, 8 sztl. lev.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
VAX. Veszélyes anyagok gyorsinformációs kézikönyve. Bp., 2005, Erba Energetika. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1
21142.

VAX. Veszélyes anyagok gyorsinformációs kézikönyve. Bp., 2005, Erba Energetika. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Vitorlázórepülők tankönyve. I. évfolyam. Gyakorlati repülés. hn., én., nyn., 306-486 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.
1
21143.

Vitorlázórepülők tankönyve. I. évfolyam. Gyakorlati repülés. hn., én., nyn., 306-486 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Műszaki témájú kiadvány tétel: Fasching Antal: 0.1 hosszegységre éles koordináta-táblázat sokszögvonalak számítására. + 0.01 hosszegységre éles koordináta-táblázat sokszögvonalak számítására. Kidolgozta és magyarázattal ellátta: - - . [Egybekötve]. Bp., 1909, M. Kir. Állami Nyomda, 2 sztl. lev.+ 15+(1) p.; 2 sztl. lev.+ 12 p. Egészvászon-kötésben. + Hengervetületi redukció-táblázatok, 3 db + Ábrák és törzskönyvminták az "Utasítás a kitöltőhálózati háromszögelési munkálatok végrehajtására" című 206/1962/T.6./ ÁFTH sz. műszaki utasításhoz. Vegyes állapotban.
1
21144.

Műszaki témájú kiadvány tétel: Fasching Antal: 0.1 hosszegységre éles koordináta-táblázat sokszögvonalak számítására. + 0.01 hosszegységre éles koordináta-táblázat sokszögvonalak számítására. Kidolgozta és magyarázattal ellátta: - - . [Egybekötve]. Bp., 1909, M. Kir. Állami Nyomda, 2 sztl. lev.+ 15+(1) p.; 2 sztl. lev.+ 12 p. Egészvászon-kötésben. + Hengervetületi redukció-táblázatok, 3 db + Ábrák és törzskönyvminták az "Utasítás a kitöltőhálózati háromszögelési munkálatok végrehajtására" című 206/1962/T.6./ ÁFTH sz. műszaki utasításhoz. Vegyes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Geleji Sándor dr.: Die Berechnung der Kräfte und des Kraftbedarfs bei der Formgebung im bildsamen Zustande der Metalle Bp., 1952. Akadémiai. 248 p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel. Kiadói egészvászon kötésben
1
21145.

Geleji Sándor dr.:
Die Berechnung der Kräfte und des Kraftbedarfs bei der Formgebung im bildsamen Zustande der Metalle
Bp., 1952. Akadémiai. 248 p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel. Kiadói egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Amanda Griffiths: 1000 kötött pulóver. Pécs, 2005, Alexandra, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
21146.

Amanda Griffiths: 1000 kötött pulóver. Pécs, 2005, Alexandra, 128 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Geleji Sándor dr.: A fémek képlékeny alakításának elmélete Bp., 1948. Mérnöki Továbbképző Intézet. 133p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.Kiadói félvászon kötésben
1
21147.

Geleji Sándor dr.: A fémek képlékeny alakításának elmélete Bp., 1948. Mérnöki Továbbképző Intézet. 133p. Geleji Sándor (1898-1967) mérnök, Weiss Manfréd Művek igazgatója (1945-49), kétszeres Kossuth díjas professzor, a szerző tulajdonosi névbejegyzésével, és bejegyzéseivel.Kiadói félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lechner Egon: Forgácsoló készülékek szerkesztésének elemei. Bp., 1966, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 2500 példányban.
1
21148.

Lechner Egon: Forgácsoló készülékek szerkesztésének elemei. Bp., 1966, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 2500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kovács István - Zsoldos Lehel: Diszlokációk és képlékeny alakváltozás. Bp., 1965, Műszaki, 287+2 p. + XVII+3 t. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval. Megjelent 1180 példányban.
1
21149.

Kovács István - Zsoldos Lehel: Diszlokációk és képlékeny alakváltozás. Bp., 1965, Műszaki, 287+2 p. + XVII+3 t. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval. Megjelent 1180 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Utasítás az országos kataszteri felmérés végrehajtására. I. rész. Háromszögtani háromszögelés általános része és részletes felmérés. Kiadta az M. Kir. Pénzügyminisztérium. Bp., 1904, M. Kir. Állami Nyomda, 174 p. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, hiányzó gerinccel, kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a hátsó szennylap kijár.
1
21150.

Utasítás az országos kataszteri felmérés végrehajtására. I. rész. Háromszögtani háromszögelés általános része és részletes felmérés. Kiadta az M. Kir. Pénzügyminisztérium. Bp., 1904, M. Kir. Állami Nyomda, 174 p. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, hiányzó gerinccel, kopottas, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, a hátsó szennylap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz