Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 28

A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, kissé kopottas állapotban.
21535.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

3 db egyforma, csak 200 példányban megjelent minikönyv: Varga György: Könyvgyártás felsőfokon. Debrecen, 1984, Alföldi Nyomda, 32+(1) p. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Számozatlan példányok. + Paizs Gábor: Salytóhibák. Bp., 1983, Lapkiadó Vállalat, 108+(4) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
21536.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Omár Khájjám: Rubáiját. Ford.: Szabó Lőrinc. Pápa, 2009. Jókai Mór városi könyvtár. Kiadói kartonált papírkötésben, Minikönyv
21537.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Csath Béla: Zsigmondy Vilmos. Bp., 1988. Minikönyv műbőr kötésben, fém plakettel, 500 pld kereskedelmi forgalomba nem került
21538.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tóthné Deigner Anna - Szigeti Piroska: Józsefváros 40. (Minikönyv). Bp., 1985, VIII. Kerületi Pártbizottság. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
21539.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Harsányi László (szerk.): Magyar mondák és népmesék 1-3. + 1. H.n., é.n. Kiadói plüss kötés, jó állapotban.
21540.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Száz év a termékminőség szolgálatában. 1883-1983. (Minikönyv). Debrecen, 1983, Alföldi Nyomda. Kiadói műbőr-kötés. Számozott, 639. számú példány.
21541.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szakmunkások 1987. (Minikönyv). Bp., 1987, Nyomda-, Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete. Kiadói műbőr-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került.
21542.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Végh Oszkár: Nyomda a Terézvárosban. A Globus Nyomda 75 esztendejének története. (Minikönyv). Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr-kötés, a borítón apró sérülésekkel. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
21543.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Varga György: Könyvgyártás felsőfokon. (Minikönyv). Debrecen, 1984, Alföldi Nyomda, 32+(1) p. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 200 példányban. Számozott (154./200) példány.
21544.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szántó Gyöngyi szerk.: Versek - Poemoj. Ford.: Kalocsay Kálmán. 1974, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja, kissé foltos egészvászon kötés, sorszámozott: 373/500.
21545.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Babits Mihály: A második ének. Szekszárd, 1983, Szekszárdi Nyomda Vállalat Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 1000 példányban. 1942-es kiadvány kicsinyített, változatlan utánnyomása. Megjelent Babits Mihály születésének 100. évfordulójára.
21546.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft