Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 28
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3471463
21535
513
Books: Minibooks
A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Bp., 1982, Európa - Helikon. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, kissé kopottas állapotban. 3400973
21536
513
Books: Minibooks
3 db egyforma, csak 200 példányban megjelent minikönyv: Varga György: Könyvgyártás felsőfokon. Debrecen, 1984, Alföldi Nyomda, 32+(1) p. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Számozatlan példányok. + Paizs Gábor: Salytóhibák. Bp., 1983, Lapkiadó Vállalat, 108+(4) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 3417011
21537
513
Books: Minibooks
Omár Khájjám: Rubáiját. Ford.: Szabó Lőrinc. Pápa, 2009. Jókai Mór városi könyvtár. Kiadói kartonált papírkötésben, Minikönyv 3198042
21538
513
Books: Minibooks
Csath Béla: Zsigmondy Vilmos. Bp., 1988. Minikönyv műbőr kötésben, fém plakettel, 500 pld kereskedelmi forgalomba nem került 3427739
21539
513
Books: Minibooks
Tóthné Deigner Anna - Szigeti Piroska: Józsefváros 40. (Minikönyv). Bp., 1985, VIII. Kerületi Pártbizottság. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Kereskedelmi forgalomba nem került. 3430257
21540
513
Books: Minibooks
Harsányi László (szerk.): Magyar mondák és népmesék 1-3. + 1. H.n., é.n. Kiadói plüss kötés, jó állapotban. 3427826
21541
513
Books: Minibooks
Száz év a termékminőség szolgálatában. 1883-1983. (Minikönyv). Debrecen, 1983, Alföldi Nyomda. Kiadói műbőr-kötés. Számozott, 639. számú példány. 3427824
21542
513
Books: Minibooks
Szakmunkások 1987. (Minikönyv). Bp., 1987, Nyomda-, Papíripar és a Sajtó Dolgozóinak Szakszervezete. Kiadói műbőr-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. 3427791
21543
513
Books: Minibooks
Végh Oszkár: Nyomda a Terézvárosban. A Globus Nyomda 75 esztendejének története. (Minikönyv). Bp., 1979, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr-kötés, a borítón apró sérülésekkel. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. 3427728
21544
513
Books: Minibooks
Varga György: Könyvgyártás felsőfokon. (Minikönyv). Debrecen, 1984, Alföldi Nyomda, 32+(1) p. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 200 példányban. Számozott (154./200) példány. 3413577
21545
513
Books: Minibooks
Szántó Gyöngyi szerk.: Versek - Poemoj. Ford.: Kalocsay Kálmán. 1974, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja, kissé foltos egészvászon kötés, sorszámozott: 373/500. 3413585
21546
513
Books: Minibooks
Babits Mihály: A második ének. Szekszárd, 1983, Szekszárdi Nyomda Vállalat Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 1000 példányban. 1942-es kiadvány kicsinyített, változatlan utánnyomása. Megjelent Babits Mihály születésének 100. évfordulójára. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft