Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 51

Swift, [Jonathan]: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Ford.: Dávid Margit. Bp., [1937], Tolnai, 154+(6) p. A borító K. Sávely Dezső munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón sérülésekkel, kopottas állapotban.
21602.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Marék Veronika: Kippkopp karácsonya. 1984, Móra, sérült kartonált kötés, folttal.
21603.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21604.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

2 db Benedek Elek mesekönyv: Világszép nádszál kisasszony és más mesék. [Kaeszné] Lukáts Kató rajzaival. Bp.-Uzsgorod, 1976, Móra - Kárpáti Kiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. + A vitéz szabólegény. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
21605.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

2 db mesekönyv: Az aranyláncon függő kastély. (Francia, olasz, spanyol, portugál mesék.) Vál., szerk., az utószót írta: Dömötör Tekla. Bp., 1977, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, foltos. + Charles és Mary Lamb: Shakespeare mesék. Ford.: Vas István. Bp., 1983, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
21606.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

4 db mesekönyv: Rege Sándor: A helikopter utasai.; József Attila: Betlehemi királyok. / Indiában, hol éjjel a vadak...; Föld S. Péter - Szűcs Édua: Jó játék a rajzfilm.; Horgas Béla: A fabatkák kertje. Változó állapotban.
21607.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Richter Ilona: Homokország. Bp., 1961, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, foltos, ajándékozási bejegyzéssel.
21608.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Icinke-picinke. Népmesék óvodásoknak. Vál. és szerk.: Kovács Ágnes. Reich Károly rajzaival. Bp., 1971, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban.
21609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

[Herchenbach, Wilhelm]: Oramaika. Elbeszélés az indián életből. Ford.: Az Esztergomi Növ. Papság Magy. Egyh. Irod. Iskolája. Ifjusági Könyvtár II. füzet. Esztergom, 1895, Laiszky János, 233+3 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza, sérült kötéssel.
21610.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

3 db könyv - Zelk Zoltán: Száll az erdő; Bella István: A zöld pizsamabéka; Devecseri Gábor: Állatkerti útmutató. Kiadói kartonált kötés, kötéseken kisebb hibákkal.
21611.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szürke Bagoly indián vadász: Két kicsi hód. Bp., Kossuth. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21612.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ordódy Katalin: Évi, Pista, ide süss. Verses mesék Kováts Pál rajzaival. 1958, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
21613.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft