https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 523

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kisgrafika 2004. Kis alakú kiállítási katalógus. Szerk.: Butak András. Bp.,2004. Magyar Grafikusművészek Szövetsége. Magyar és angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben. Készült 500 példányban.
1
20594.

Kisgrafika 2004. Kis alakú kiállítási katalógus. Szerk.: Butak András. Bp.,2004. Magyar Grafikusművészek Szövetsége. Magyar és angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben. Készült 500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Figur und Spiel im Puppentheater der Welt. Szerk.: Manfred Nöbel. Berlin, 1980, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
20595.

Figur und Spiel im Puppentheater der Welt. Szerk.: Manfred Nöbel. Berlin, 1980, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Das Ideenbuch vom Wohnen. Hét woonideeen boek. Ideas for living. Le livre de séjour. Stadtlohn, én., Hülsta. Angol, francia, és holland nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20596.

Das Ideenbuch vom Wohnen. Hét woonideeen boek. Ideas for living. Le livre de séjour. Stadtlohn, én., Hülsta. Angol, francia, és holland nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Monet. Leben und Kunst. Szerk.: Claudia Dziallas. Köln, 2004, Karl Müller, 119+(5) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
20597.

Monet. Leben und Kunst. Szerk.: Claudia Dziallas. Köln, 2004, Karl Müller, 119+(5) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
1
 
A Magyar Művészettörténeti Munkaközösség évkönyve 1953. Művészettörténeti tanulmányok. Bp., 1954., Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, megviselt állapotban. Megjelent 2000 példányban.
1
20598.

A Magyar Művészettörténeti Munkaközösség évkönyve 1953. Művészettörténeti tanulmányok. Bp., 1954., Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, megviselt állapotban. Megjelent 2000 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Tildy Zoltán: Természetfényképezés. A korszerű negatív-pozitív eljárásról szóló részt írta: Dobrányi Géza. Bp.,1964,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval
1
20599.

Tildy Zoltán: Természetfényképezés. A korszerű negatív-pozitív eljárásról szóló részt írta: Dobrányi Géza. Bp.,1964,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Seres László: Rajzok és festmények 1963-1979, 2006-2016. Budapest/Miskolc, 2017, Missionart Galéria. ALÁÍRT! Angol-magyar kétnyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20600.

Seres László: Rajzok és festmények 1963-1979, 2006-2016. Budapest/Miskolc, 2017, Missionart Galéria. ALÁÍRT! Angol-magyar kétnyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Felföldi László - Pesovár Ernő (szerk.): A magyar nép és nemzetiségeinek tánchagyománya. Bp., 1998, Planetás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
20601.

Felföldi László - Pesovár Ernő (szerk.): A magyar nép és nemzetiségeinek tánchagyománya. Bp., 1998, Planetás. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
4
 
(Körtvélyessy Béla):  A cselfalvai ágost[ai] hit[vallású] evang[élikus] templomnak, mint Sáros megyei egyedüli román kori műemléknek rövid leírása. Eperjesen, 1908. Kosch Árpád könyvnyomtató intézete. 9 + [1] p. Egyetlen kiadás. Körtvélyessy Béla, a cselfalvai evangélikus egyházközség gondnokának hazafias stílusban írt történeti építészeti dolgozata, mely a vármegye egyetlen román stílusban épült templomépülete teljes körű renoválásának ügyében íródott. A munka végén emlékezetesen hazafias retorika: "Mert ezen hazai ősrégi, műtörténeti emlék stílszerű teljes megújítását, illetve restaurálását és további fenntartását a hazafiúi kegyelet és hála, de az ezzel teljesen rokon vallásos érzület is sugallja, hogy ezen istentiszteletre szolgáló templom, mint történet nevezetességű műemlék -- a szocziális, nemzetiségi és egyéb más fajta izgatók által szított elégületlenséggel, s haza- és nemzet-ellenes irányzattal; a szabadgondolkodók részéről vallott osztály, vallás és haza iránti gyűlöletet terjesztő nemzetközi eszmeáramlattal; nemkülönben a minden társadalmi rend felforgatására irányuló nemzetközi tévtanokkal, mint a jelen modern kor mind megannyi kóros kinövéseivel szemben -- valamint eddig, úgy a jövőben is az Isten imádásának szent hajléka s a haza- és felebaráti szeretetnek és vallásos türelemnek hirdetője, s erős bástyája legyen mindörökké!" Fűzve, keretdíszes, feliratozott, enyhén foltos kiadói borítóban, középen halvány hajtásnyommal. Jó példány.
1
20602.

(Körtvélyessy Béla): A cselfalvai ágost[ai] hit[vallású] evang[élikus] templomnak, mint Sáros megyei egyedüli román kori műemléknek rövid leírása. Eperjesen, 1908. Kosch Árpád könyvnyomtató intézete. 9 + [1] p. Egyetlen kiadás. Körtvélyessy Béla, a cselfalvai evangélikus egyházközség gondnokának hazafias stílusban írt történeti építészeti dolgozata, mely a vármegye egyetlen román stílusban épült templomépülete teljes körű renoválásának ügyében íródott. A munka végén emlékezetesen hazafias retorika: "Mert ezen hazai ősrégi, műtörténeti emlék stílszerű teljes megújítását, illetve restaurálását és további fenntartását a hazafiúi kegyelet és hála, de az ezzel teljesen rokon vallásos érzület is sugallja, hogy ezen istentiszteletre szolgáló templom, mint történet nevezetességű műemlék -- a szocziális, nemzetiségi és egyéb más fajta izgatók által szított elégületlenséggel, s haza- és nemzet-ellenes irányzattal; a szabadgondolkodók részéről vallott osztály, vallás és haza iránti gyűlöletet terjesztő nemzetközi eszmeáramlattal; nemkülönben a minden társadalmi rend felforgatására irányuló nemzetközi tévtanokkal, mint a jelen modern kor mind megannyi kóros kinövéseivel szemben -- valamint eddig, úgy a jövőben is az Isten imádásának szent hajléka s a haza- és felebaráti szeretetnek és vallásos türelemnek hirdetője, s erős bástyája legyen mindörökké!" Fűzve, keretdíszes, feliratozott, enyhén foltos kiadói borítóban, középen halvány hajtásnyommal. Jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dorotheum aukciós katalógus, kéziratok témában, 2024.
1
20603.

Dorotheum aukciós katalógus, kéziratok témában, 2024.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
"Júniusi hetek". Magyar mesterművek kiállítása 1936. június 6-30-a között. [Budapest], 1936. Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület. 1 t. (címkép) + [20] p. + 16 t. Egyetlen kiadás. A XIX. és XX. századi magyar festőművészek műveiből nyílt festészeti tárlatot Petrovics Elek művészettörténész rendezte, kötetünk előszavát is ő írta. Az első borítófedélen régi tulajdonosi bejegyzés, a hátsón ismeretlen kéztől való rajzvázlat. Zsinórral fűzött, színes, illusztrált kiadói borítóban, jó példány.
1
20604.

"Júniusi hetek". Magyar mesterművek kiállítása 1936. június 6-30-a között.
[Budapest], 1936. Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület. 1 t. (címkép) + [20] p. + 16 t. Egyetlen kiadás.
A XIX. és XX. századi magyar festőművészek műveiből nyílt festészeti tárlatot Petrovics Elek művészettörténész rendezte, kötetünk előszavát is ő írta.
Az első borítófedélen régi tulajdonosi bejegyzés, a hátsón ismeretlen kéztől való rajzvázlat.
Zsinórral fűzött, színes, illusztrált kiadói borítóban, jó példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Janos Ber. Malereicolage - Zeichnung 24. April - 2 Juni 1990. Hannover, 1990, Galerie Marika Marghescu. Német nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
20605.

Janos Ber. Malereicolage - Zeichnung 24. April - 2 Juni 1990. Hannover, 1990, Galerie Marika Marghescu. Német nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz