Történelmi Magyarország Tételek száma: 2409
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3235246
41409
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Lövölde, Katalin kapu, Árokmente / shooting hall, city gate, Graft. Kosmos S. VII. litho s: Geiger R. (fl) 3354005
41410
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1911 Brassó, Kronstadt, Brasov; Millenniumi Árpád szobor / Monumentul de Millenium / Hungarian Millennium monument (fl) 3166075
41411
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1926 Brassó, Kronstadt, Brasov; Noa nyaraló / Noua, Vedere partiala / general view (EK) 3360638
41412
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Postarét. Vasúti levelezőlapárusítás 33. sz. 1916. / Postwiese / Livadia postei / villas (EK) 3428276
41413
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
1906 Brassó, Kronstadt, Brasov; Rezső körút, Villa Kertsch / street view, villa (ázott / wet damage) 3449902
41414
513
15000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1934 Brassó, Kronstadt, Brasov; Ruinele de pe Tampa / A Millenniumi emlékmű (Árpád-szobor) romjai a Cenk-hegyen, graffiti, pipázó férfi / ruins of the Hungarian Millennium monument, irredenta, graffiti, pipe smoking man. photo (lyuk / pinhole) 3450334
41415
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1921 Brassó, Kronstadt, Brasov; Totalansicht / látkép. Victor J. / general view (ragasztónyom / glue mark) 3427326
41416
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Transilvania kávéház / Café Transilvania (kopott sarkak / worn corners) 3433590
41417
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
Brassó, Kronstadt, Brasov; Vársétány és vízmű. W.L. 141. / Burgpromenade und Wasserwerk / waterworks, castle promenade (b) 3426423
41418
513
36000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Brassó környéke, Kronstadt, Brasov; Román iparvonat, iparvasút, gőzmozdony. Adler és fia kiadása / Trenul industrial roman / Romanian industrial railway, train, locomotive + "1940 Csíkszereda visszatért" So. Stpl. (EK) 3468637
41419
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1898 Bucharest, Bukarest, Bucuresti, Bucuresci; Palatul Regal, Fundatiunea Universitara Caroli. Storck & Müller 940. / royal palace, university. Art Nouveau, floral, litho (small tear) 3427396
41420
513
50000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Bukova, Bucova (Banat); Fogaskerekű vasútállomás, Fogas pálya, gőzmozdony, vonat / cogwheel railway station, train, locomotive (fl) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft