Történelmi Magyarország Tételek száma: 2409
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3465979
41289
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1901 Arad, Andrássy tér, Maros part, Városháza, Lyceum, Színház este holdfényben. Bloch H. kiadása / square, riverside, town hall, school, theatre at night in moonlight. Art Nouveau, floral, litho (EM) 3466175
41290
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1908 Arad, Andrássy tér és Weitzer János utca sarok, Központi Divatáruház, piac. W. L. 502. / square, fashion store, market (EK) 3426525
41291
513
4200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1911 Arad, hölgy egyenruhában a ház udvarán / lady in uniform. photo (vágott / cut) 3413977
41292
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1899 (Vorläufer) Arad, hölgy kalapban, napernyővel / lady with hat and parasol. photo (EB) 3453232
41293
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Arad, Igazságügyi palota / Palace of Justice 3473060
41294
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Arad, Kossuth Lajos szobra koszorúkkal, templom / statue, monument with wreaths, church 3416918
41295
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Arad, Kossuth park. MÁV Levelezőlapárusítás / park (kopott sarkak / worn corners) 3473918
41296
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Arad, Kossuth szobor koszorúkkal, lóvasút. Kerpel Izsó kiadása / monument with wreaths, horse-drawn tram (EB) 3380492
41297
513
4800
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1911 Arad, Kossuth szobor koszorúkkal, lóvasút. Kerpel Izsó kiadása / monument with wreaths, horse-drawn tram (fl) 3467139
41298
513
75000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1907 Arad, látkép madártávlatból, üzletek. Szecessziós címeres litho keret / general view, shops. Art Nouveau, litho frame with coat of arms (EK) 3465295
41299
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1917 Arad, Minorita palota, templom, emlékmű, autóbusz. Weisz Leó kiadása / palace, street, monument, shops, autobus + "K.u.k. Not-Reservespital Arad, Ferencz tér" (EB) 3466184
41300
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1906 Arad, Nagykörút. Kerpel Izsó kiadása / ring square (EB) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft