Történelmi Magyarország

Tételek száma: 2409

1901 Arad, Andrássy tér, Maros part, Városháza, Lyceum, Színház este holdfényben. Bloch H. kiadása / square, riverside, town hall, school, theatre at night in moonlight. Art Nouveau, floral, litho (EM)
41289.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1908 Arad, Andrássy tér és Weitzer János utca sarok, Központi Divatáruház, piac. W. L. 502. / square, fashion store, market (EK)
41290.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1911 Arad, hölgy egyenruhában a ház udvarán / lady in uniform. photo (vágott / cut)
41291.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

1899 (Vorläufer) Arad, hölgy kalapban, napernyővel / lady with hat and parasol. photo (EB)
41292.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Arad, Igazságügyi palota / Palace of Justice
41293.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Arad, Kossuth Lajos szobra koszorúkkal, templom / statue, monument with wreaths, church
41294.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Arad, Kossuth park. MÁV Levelezőlapárusítás / park (kopott sarkak / worn corners)
41295.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Arad, Kossuth szobor koszorúkkal, lóvasút. Kerpel Izsó kiadása / monument with wreaths, horse-drawn tram (EB)
41296.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1911 Arad, Kossuth szobor koszorúkkal, lóvasút. Kerpel Izsó kiadása / monument with wreaths, horse-drawn tram (fl)
41297.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

1907 Arad, látkép madártávlatból, üzletek. Szecessziós címeres litho keret / general view, shops. Art Nouveau, litho frame with coat of arms (EK)
41298.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

1917 Arad, Minorita palota, templom, emlékmű, autóbusz. Weisz Leó kiadása / palace, street, monument, shops, autobus + "K.u.k. Not-Reservespital Arad, Ferencz tér" (EB)
41299.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1906 Arad, Nagykörút. Kerpel Izsó kiadása / ring square (EB)
41300.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft