Történelmi Magyarország

Tételek száma: 2409

Siófok, Fürdőház és sétány a fürdőtelepen - képeslapfüzetből
41049.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1903 Siófok, fürdőzők. Bruchsteiner és Fia műintézet litho (EB)
41050.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Siófok, Halászat a Balatonon. Ellinger Ede cs. és kir. udvari fényképész kiadása (EB)
41051.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Siófok, Halásztelep, Balatoni Halászati Részvénytársaság. Reich Farkas kiadása (fl)
41052.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1899 Siófok, Hullám, Központi és Sió szálloda, étterem, Mária és Erzsébet lak, sétány este holdfényben. Schwidernoch Károly 3084. sz. Floral, Art Nouveau, litho (apró szakadások / tiny tears)
41053.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

41054.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

1900 Siófok, Hullám és Sió szálloda, étterem, Maria lak, Erzsébetlak, Központi szálloda, fürdőző hölgyek. Salamon Adolf, Art Nouveau, floral, litho (EK)
41055.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Siófok, Központi szálloda, fürdőház, Sió és Hullám szálloda, Sió. Wlaszlovits Gusztáv kiadása (Stósz). Art Nouveau, floral, litho (EB)
41056.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1902 Siófok, Közös fürdőház. Ellinger Ede cs. és kir. udvari fényképész kiadása (felületi sérülés / surface damage)
41057.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1907 Siófok, Móló, Baross gőzös, gőzhajó. Ellinger Ede kiadása
41058.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1936 Siófok, Pályaudvar, vasútállomás (fl)
41059.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Siófok, részlet a fürdőtelepről, Thanhoffer villa - képeslapfüzetből (EK)
41060.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft