Történelmi Magyarország

Tételek száma: 2409

1899 (Vorläufer) Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Gyógyterem, szálloda a Hővízhez, Hamam fürdő, déli oldal / Cursalon, Süd-Seite, Hotel Teplicz, Hamam Bad / spa, hotel, bath, general view. Schneider & Lux Art Nouveau, floral, litho (ázott / wet damage)
42501.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1900 Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Hamann Bad, Villa Hungarian, Total, Evangel. Bethaus / gyógyterem, Villa Hungaria, Hammam fürdő, evangélikus imaház / spa, villas, Turkish bath, Lutheran praying house. Art Nouveau, floral, litho (szakadás / tear)
42502.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1898 (Vorläufer) Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Hamans-Bad / Hammam fürdő / spa, bath, interior (b)
42503.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1898 (Vorläufer) Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Hamans-Bad / Hammam fürdő / spa, bath, interior (EM)
42504.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1915 Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Hammam fürdő, belső. Hermann Seibt kiadása / spa, bath, interior (EK)
42505.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Kis Baracska, Politzer Sándor vendéglője, étterem. Wertheim Zsigmond kiadása / Kleine Baracska / restaurant
42506.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Kis Baracska, Politzer Sándor vendéglője, étterem. Wertheim Zsigmond kiadása / Kleine Baracska / restaurant (felületi sérülés / surface damage)
42507.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Kúpaliste Na zelenej zabe / fürdő / spa, swimming pool
42508.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Kúpele "Sina" Haman / Sina fürdő / bath, interior (fl)
42509.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Kúpelny dom "Sina" / Sina fürdő / bath
42510.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Trencsénteplic, Trencianske Teplice; látkép, Teplitz szálloda. Wertheim Zsigmond kiadása / general view, hotel (b)
42511.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1918 Trencsénteplic, Trencianske Teplice; nyaralók, Villa Jókai. Vasúti levelezőlapárusítás 30. sz. 1915. / villas (EB)
42512.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft