Történelmi Magyarország Tételek száma: 2409
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3060160
42501
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1899 (Vorläufer) Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Gyógyterem, szálloda a Hővízhez, Hamam fürdő, déli oldal / Cursalon, Süd-Seite, Hotel Teplicz, Hamam Bad / spa, hotel, bath, general view. Schneider & Lux Art Nouveau, floral, litho (ázott / wet damage) 3471818
42502
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1900 Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Hamann Bad, Villa Hungarian, Total, Evangel. Bethaus / gyógyterem, Villa Hungaria, Hammam fürdő, evangélikus imaház / spa, villas, Turkish bath, Lutheran praying house. Art Nouveau, floral, litho (szakadás / tear) 3059660
42503
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1898 (Vorläufer) Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Hamans-Bad / Hammam fürdő / spa, bath, interior (b) 3059662
42504
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1898 (Vorläufer) Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Hamans-Bad / Hammam fürdő / spa, bath, interior (EM) 3060140
42505
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1915 Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Hammam fürdő, belső. Hermann Seibt kiadása / spa, bath, interior (EK) 3059995
42506
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Kis Baracska, Politzer Sándor vendéglője, étterem. Wertheim Zsigmond kiadása / Kleine Baracska / restaurant 3055562
42507
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Kis Baracska, Politzer Sándor vendéglője, étterem. Wertheim Zsigmond kiadása / Kleine Baracska / restaurant (felületi sérülés / surface damage) 3055619
42508
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Kúpaliste Na zelenej zabe / fürdő / spa, swimming pool 3055345
42509
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Kúpele "Sina" Haman / Sina fürdő / bath, interior (fl) 3055570
42510
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Trencsénteplic, Trencianske Teplice; Kúpelny dom "Sina" / Sina fürdő / bath 3430819
42511
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
Trencsénteplic, Trencianske Teplice; látkép, Teplitz szálloda. Wertheim Zsigmond kiadása / general view, hotel (b) 3055691
42512
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1918 Trencsénteplic, Trencianske Teplice; nyaralók, Villa Jókai. Vasúti levelezőlapárusítás 30. sz. 1915. / villas (EB) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft