Történelmi Magyarország Tételek száma: 2409
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3445061
42345
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1908 Pozsony, Pressburg, Bratislava; Koronázási emlékmű (Mária Terézia szobor) / Krönungshügel Denkmal / coronation monument (EK) 3445058
42346
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1914 Pozsony, Pressburg, Bratislava; Kossuth Lajos tér (sétatér), vár, Kozics üzlete. W. L. Bp. 654. / promenade, square, tram, castle, shop (EK) 3407132
42347
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Mária Lourdes-i kápolna, imádkozók. Neffe J. / chapel, prayers. Heliocolorkarte von Ottmar Zieher (kopott sarkak / worn corners) 3407147
42348
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Mihály kapu utca, üzletek. Kaufmann kiadása / street, shops (ázott / wet damage) 3465921
42349
513
3200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1903 Pozsony, Pressburg, Bratislava; Mihály kapu utca, üzletek. Loius Koch / street, shops (EM) 3470081
42350
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1917 Pozsony, Pressburg, Bratislava; Pályaudvar, vasútállomás, vonat, gőzmozdony. Vasúti levelezőlapárusítás 1. sz. 1915. / railway station, train, locomotive (r) 3407392
42351
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1914 Pozsony, Pressburg, Bratislava; Petőfi szobor / Denkmal / statue 3469425
42352
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Pohlad na hrad / kilátás a várra / the view over the castle (EB) 3427184
42353
513
6500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Stefánia út, üzletek, Deák szálloda / Stefaniestrasse, Hotel Deák / street view, shops, hotel (EK) 3470087
42354
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1909 Pozsony, Pressburg, Bratislava; Stefánia út, üzletek, Deák szálloda / Stefaniestrasse, Hotel Deák / street view, shops, hotel (felületi sérülés / surface damage) 3417327
42355
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Szent Márton szobra a koronázási dómban (Donner-Ráfáel). Palugyay kiadása / monument in the cathedral (gyűrődések / creases) 3470460
42356
513
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T1/2
Pozsony, Pressburg, Bratislava; Szent Mihály szobor a Mihály hídon / Socha Sv. Michala na Michalskom moste, photo Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft