Motívumok

Tételek száma: 917

1940 Vitéz Nagybányai Horthy Miklós, Magyarország kormányzója 1939-ben. Az 1919. évi ellenforradalom 20 éves évfordulója Szegeden, 1939. augusztus 6-án. Hátoldalon a kormányzót méltató levél egy tüzérhadnagynak tábori postával küldve "Erdély egy részének visszatérése alkalmából megküldöm egyetlen, elhivatott és dicsőséges vezérünknek fényképét. Éljen Horthy!" / Regent Horthy
44360.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Huldigung der Jugendsektion der K. F. O. N.-Ö. vor Ihrer Majestät in Schönbrunn, Wien 17/6. 1917. / Homage paid by the youth section of the K.F.O.N.-Ö. to Her Majesty (Queen Zita) in Schönbrunn, Vienna on June 17, 1917.
44361.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1848-1908 Ferenc József uralkodásának 60. évfordulója, bélyeges szecessziós jubileumi lap / Franz Joseph's 60th anniversary of reign, stamps. Art Nouveau, floral + "FIUME - ZAGRAB 63. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (kopott sarkak / worn corners)
44362.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Erzherzog Franz Ferdinand von Österreich d'Este mit Familie / Archduke Franz Ferdinand with his family. H. C. Kosel, Wien 1913.
44363.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

"Kossuth Lajos azt üzente" Jelenetek Kossuth Lajos élete történetéből 1. kiadás II. kép. Szecessziós dombornyomott litho / Scenes from the life of Lajos Kossuth. Athenaeum rt. Art Nouveau, Emb. litho s: K. Sávely D. (fl)
44364.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1930 E. Benito Mussolini. Alberto Traldi, Badodi photo (EK)
44365.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gróf Tisza István, magyar miniszterelnök. Nr. 944. s: Benczúr (EK)
44366.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1908 Gott erhalte, Gott beschütze Unsern Kaiser! In Toison Ordenstracht 1848. Serie 750. / Ferenc József / Franz Joseph I of Austria s: Charles Scolik + "FIUME - ZAGRAB 63. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (EM)
44367.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1897 (Vorläufer) Erinnerungs-Gruss der Nationalfeier aus Anlass des 100 jährigen Geburtstages Sr. Majestat des hochseligen Kaisers Wilhelm I. 1797-1897, Art Nouveau embossed litho (EK)
44368.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Éljen II. Vilmos császár, a hű szövetséges / Franz Joseph I of Austria, Wilhelm II. Viribus Unitis propaganda (EK)
44369.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Der Kaiser mit seinem 6 Söhnen in Feldgrau / Wilhelm II
44370.
Anyagjel T1/2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1900 The Belgian Royal Family, Albert I, Elisabeth of Bavaria (kis szakadások / small tears)
44371.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft