Motívumok

Tételek száma: 917

'Tyhűű az áldóját, felvágott!' / Horse racing, humour (EK)
44060.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vor dem Start / Horse racer, litho s: John Lewis Brown (r)
44061.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1899 (Vorläufer) Hungry baby cat. Theo. Stroefer's Kunstverlag. Aquarell-Postkarte Serie VII. No. 5499. litho
44062.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

1899 Cats with aquarium. Theo. Stroefer's Kunstverlag. Aquarell-Postkarte Serie VII. No. 5254. litho (Rb)
44063.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1917 Macskák festőecsetekkel / cats with paintbrushes. W.B.B. & Co. Serie Nr. 2743.
44064.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Cats playing. T.S.N. Serie 811. (EK)
44065.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Fashion lady with child art postcard. B.K.W.I. 201-1. s: Mela Koehler (EB)
44066.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Fashion lady art postcard. B.K.W.I. 187-3. s: Mela Koehler (EB)
44067.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1936 Boldog Újévet! Rigler József Ede kiadása (R. J. E.) / Hungarian New Year greeting art postcard s: F. M. (EK)
44068.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

2 db RÉGI egyedi, saját kézzel rajzolt Csikós Tóth András művészlap, a művész levelével / 2 pre-1945 Hungarian hand-drawn art postcard made by András Csikós Tóth with the artist's letters
44069.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Geisha X. Asian style Art Nouveau litho s: Raphael Kirchner (EB)
44070.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1919 Lila ruhás hölgy napernyővel. B.K.W.I. 188-5. / Lady in purple with parasol s: Mela Koehler (EB)
44071.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft