Motívumok Tételek száma: 917
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
997967
44060
513
Topics
KĂŠpeslapok
T3
'Tyhűű az áldóját, felvágott!' / Horse racing, humour (EK) 1047784
44061
513
Topics
KĂŠpeslapok
T4
Vor dem Start / Horse racer, litho s: John Lewis Brown (r) 3473953
44062
513
6500
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 (Vorläufer) Hungry baby cat. Theo. Stroefer's Kunstverlag. Aquarell-Postkarte Serie VII. No. 5499. litho 3450720
44063
513
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1899 Cats with aquarium. Theo. Stroefer's Kunstverlag. Aquarell-Postkarte Serie VII. No. 5254. litho (Rb) 3472241
44064
513
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1917 Macskák festőecsetekkel / cats with paintbrushes. W.B.B. & Co. Serie Nr. 2743. 3472242
44065
513
900
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
Cats playing. T.S.N. Serie 811. (EK) 3454079
44066
513
15000
Topics
KĂŠpeslapok
T3
Fashion lady with child art postcard. B.K.W.I. 201-1. s: Mela Koehler (EB) 3454080
44067
513
15000
Topics
KĂŠpeslapok
T3
Fashion lady art postcard. B.K.W.I. 187-3. s: Mela Koehler (EB) 3471630
44068
513
5500
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1936 Boldog Újévet! Rigler József Ede kiadása (R. J. E.) / Hungarian New Year greeting art postcard s: F. M. (EK) 3367497
44069
513
Topics
KĂŠpeslapok
2 db RÉGI egyedi, saját kézzel rajzolt Csikós Tóth András művészlap, a művész levelével / 2 pre-1945 Hungarian hand-drawn art postcard made by András Csikós Tóth with the artist's letters 3454075
44070
513
4600
Topics
KĂŠpeslapok
T3
Geisha X. Asian style Art Nouveau litho s: Raphael Kirchner (EB) 3454074
44071
513
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1919 Lila ruhás hölgy napernyővel. B.K.W.I. 188-5. / Lady in purple with parasol s: Mela Koehler (EB) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft