Motívumok Tételek száma: 917
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1016322
43856
513
Topics
KĂŠpeslapok
T3/4
Őfelsége megszemléli az ezredet, Koller ezredes jelentkezik / WWI Hungarian military card, the king and the colonel, automobiles (Rb) 1035301
43857
513
Topics
KĂŠpeslapok
T2
German soldier boy s: Carl Diehl 1044833
43858
513
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
Német repülőtámadás, angol repülőhárító ágyúk állásai ellen / WWII German-British military, cannon, aircraft, artist signed (EK) 2751383
43859
513
Topics
KĂŠpeslapok
T3
Messe de Noel 1915. Camp de Dzouma (Grece) / WWI French military, field Christmas mass with priest. photo 2751988
43860
513
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1918 Vengerka -Lengyel-magyar barátság. Békekarikatúrák. ARS Nr. 118. / Friedenskarikaturen / WWI Polish-Hungarian military bounce dance, peace caricatures s: Brossek O. (EK) 3414515
43861
513
Topics
KĂŠpeslapok
T3
M. kir. 1. honvéd gyalogezred egyetemi század emléktáblája / Hungarian military, memorial plaque (EB) 3414670
43862
513
Topics
KĂŠpeslapok
T4
1942 Kiev, Kijev, Kyiv; Második világháború, magyar katona portréja / WWII Hungarian military, portrait of a soldier. photo (non PC) (b) 3428192
43863
513
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1908 Fehérvár megyeháza, katonák / county hall, soldiers. s: Garay (EB) 3450316
43864
513
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
1916 Az ellenségtől felmentett város népe üdvözli a bevonuló huszárokat / Hussars, Military WWI propaganda, Nr. 687. s: Gergely (EK) 3472194
43865
513
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1916 Olasz harctér, osztrák-magyar csapatok egy olasz lovassági támadást megsemmisítően visszavernek / WWI Austro-Hungarian K.u.k. military, Italian attack + "Tábori postahivatal 60" (kopott sarkak / worn corners) 3472199
43866
513
Topics
KĂŠpeslapok
T2/3
Otthoni üdvözletek! / Heimatsgrüße / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, soldier with letters from home. B.K.W.I. 933-9. s: K. Feiertag (Rb) 3472205
43867
513
Topics
KĂŠpeslapok
T3
1916 Kämpfe in Russ.-Polen. Erstürmung einer von den Russen besetzten und befestigten Höhe / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, battles in Russian Poland. L&P. 1841. + "K.u.K. Infanterieregiment No. 38. 4/XVHI Marschkompagnie" " Tábori postahivatal 60" (kopott sarkak / worn corners) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft