Zenetörténet, Kották, Hangszerek Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3374707
17981
512
Music, Musical notes, Instruments
Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája 3392026
17982
512
Heim, Ernst: Was der Violinspieler wissen muß. Ein Handbuch für junge Geiger. Berlin, 1922, Alberti Verlag, 89+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, az utolsó lapon hibajavító-folttal. 3443203
17983
512
2200
[Albán népdalok gyűjteménye] Kenghe dhe valle popullore. Tirane, 1952. 43p. Kotta. 3436221
17984
512
Kubinyi Tamás: Bartók. Nagy-Szent-Miklós kincse II. 2011, Agora. Nyomtatott dedikációval. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3437276
17985
512
Grant, Adrian: Michael Jackson. A leghitelesebb életrajz képekben 1958-2009. Napról napra. Bp., 2009, Cartaphilus. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban. 3369855
17987
512
Dob, fa alapon bőr, m: 26 cm 3369849
17988
512
Hastánc dob pár, d: 18,5 cm 3370824
17989
512
ca 1930-1960 15 db kotta füzet Kodály, Bartók, stb 3373254
17990
512
Kroll, Erwin: Carl Maria von Weber. Die grossen Meister der Musik. Potsdam, 1934, Athenaion, 2 sztl. lev.+ 1 (színes) t.+ 160 p. Első kiadás. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással. / First edition. In German language. Hardcover, in good condition, with slight wear on the cover. 3371007
17991
512
4400
Neueste Violin Schule Wien, 1849. Diabelli. 39p. Rézmetszetű kotta, korabeli kötésben, foltos lapokkal 3408614
17992
512
Hohner Melody szoprán furulya, leírással, tisztítóval, h: 33 cm 3408621
17993
512
Lark szájharmonika, dobozában. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft