Könyvek: Történelem

Tételek száma: 407

[Moldvai Nagy István fejedelemről szóló krónika] Olgierd Górka: Kronika Czasow Stefana Wielkiego Moldawskiego (1457-1499) Krakowie, 1931. Polska Akademia. 118p + 2 t . Korabeli félvászon kötésben
19210.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Jackson, [John] Hampden: England Since the Industrial Revolution 1815-1935. A Simple History. London, 1936, Victor Gollancz Ltd., 312 p. Angol nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé kopottas, foltos borítóval, a gerincen sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19211.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19212.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gunst Péter: M.A. Rothschild, a bankalapító   Akadémiai Kiadó, 1992. 274p. Kiadói kartonált papírkötésben
19213.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Yuval Noah Harari: Sapiens - Az emberiség rövid története. Animus Kiadó, 2018. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
19214.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

M. Scott Eddie: Ami "köztudott" az igaz is? Debrecen, 1996. Kiadói papírkötés
19215.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Francois Furet: Gondoljuk újra a francia forradalmat. [Pécs], 1994, Tanulmány Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült a borító. + Lenkefi Ferenc: Kakas a kasban. Francia hadifoglyok Magyarországon az első koaliciós háború idején 1793-1797. Bp.,2000, Petit Real. Kiadói papírkötés.
19216.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hóman Bálint (szerk.): A magyar történetírás új útjai. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötés, foltos lapszélek, egyébként jó állapot
19217.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fügedi Erik: Az Elefánthyak. Magvető Kiadó, 1992. Kiadói papírkötés
19218.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hérodotosz: A görög-perzsa háború. Európa Könyvkiadó, 1989. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19219.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Iulius Caesar feljegyzései a gall háborúról, a polgárháborúról. Magyar Helikon, 1974 Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóban
19220.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14

Sallustius. Magyar Helikon, 1978. Kiadói egészvászon-kötés kiadói papír védőborítóban
19221.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft