Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 609

Luisa Hager: Nymphenburg. Photograph by Helga Schmidt-Glassner. Königstein in Taunus, én.,Karl Robert Langewiesche, 39+1 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20027.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

BÁV 48. ékszeraukció. 1999. március. Bp., 1999, BÁV. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne leütési árakkal. Kiadói papírkötés.
20028.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Herbert Kürth - Aribert Kutschmar: Baustilfibel. Bauwerke und Baustile von der Antik bis zur Gegenwart. Mit Zeichnungen von Ruth und Rudolf Peshel. Berlin, 1971, Volk und Wissen Volkseigener Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20029.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hegyeshalmi-Holényi-Praznovszky: Orbis Pictus. A látható világ, a megfestett város. Veszprém, 2001. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20030.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20031.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ézsiás István: Hommage á Kassák. Kiállítási katalógus. Bp., 2003, Xantus János Múzeum, Kiadói papírkötés.
20032.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Neumeister aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, 2004
20033.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Varga Vera: A szecesszió művészi üvegei - Kapcsolatok a historizmus üvegművészetével. Bp., 1996, Subrosa, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
20034.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Artcurial aukciós katalógus, festmény, grafika és szobor témában, 2013.
20035.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, arany- és ezüstpénzek témában témában, 2019-2022
20036.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

20037.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, sérült kiadói papír védőborítóban.
20038.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft