Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 609

Szikora. Nyíregyháza,1992, Szikora Tamás. Színes képekkel, Szikora Tamás műveinek reprodukcióval gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
19895.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kis Sándor: Tátrai Band. Az első tíz év. 1998, korona, papírkötés, Pálvölgyi Géza aláírásával.
19896.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19897.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19898.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Elena Capretti: Az itáliai művészet nagy mesterei. Cristina Acidini Luchniat bevezetőjével. Ford.: Révy Katalin. Bp., 2002, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
19899.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rubint Ábrahám Péter. DEDIKÁLT! hn., én., Szerzői,(nyn.),112 p. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
19900.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Menyhárt László: Szász Endre. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19901.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A barokk. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1987, Corvina, 302 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőrkötés, kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel.
19902.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Füst Milán és felesége ékszereinek árverése. Bp., 2004, MTA - Füst Milán Fordítói Alapítvány, 22+2 p. Színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19903.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2000 - 2003 Frühjahrsausstellung. Kunstsalon Kovacek Wien. März 2000, März 2001, März 2002. Wien, Kunstsalon Kovacek. Rendkívül gazdag képanyaggal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötések.
19904.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Diaszpóra (és) művészet. Diaspora (and) art. Szerk.: Szegő György, Faludy Judit, Götz Eszter. Kiállítási katalógus. Bp., 1997, Magyar Zsidó Múzeum. Fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Benne meghívóval is. Kiadói papírkötés.
19905.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, bélyeg és kortárs művészet témákban, 2023-2024
19906.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft