Papír és fém szükségpénzek

Tételek száma: 132

Ausztria DN "Casinos Austria" 10 értékű, jelzett Ag kaszinózseton, repedt műanyag keretben (br. 15,64g/0.925/kerettel 36mm) T:XF patina Austria ND "Casinos Austria" jeton with value of 10, hallmarked Ag in cracked plastic ring (gr. 15,64g/0.925/36mm incl. the plastic ring) C:XF patina
30593.

Ausztria DN "Casinos Austria" 10 értékű, jelzett Ag kaszinózseton, repedt műanyag keretben (br. 15,64g/0.925/kerettel 36mm) T:XF patina
Austria ND "Casinos Austria" jeton with value of 10, hallmarked Ag in cracked plastic ring (gr. 15,64g/0.925/36mm incl. the plastic ring) C:XF patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Csehszlovákia / Érsekújvár ~1920-1938. "Vasutasok Fogyasztási Szövetkezete - Érsekújvár / 1 Tej" egy liter tej értékű Zn bárca (26mm) T:VF oxidáció Czechoslovakia / Nové Zámky ~1920-1938. "Potravné Družstvo Železničiarov - Nové Zámky / 1 Mléka" token for one litre milk (26mm) C:VF corrosion
30594.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Csehszlovákia / Rozsnyó 1949. "OKRES ROZNAVA" Al ebadójegy / kutyabárca, "85" sorszámmal (26,5mm) T:VF
30595.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Egyesült Arab Emirátusok DN "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" kétoldalas Cu zseton (23,5mm) T:VF United Arab Emirates ND "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" two-sided Cu token (23,5mm) C:VF
30596.

Egyesült Arab Emirátusok DN "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" kétoldalas Cu zseton (23,5mm) T:VF
United Arab Emirates ND "Sinbad Wonder Land / Al Ghurair Center Dubai" two-sided Cu token (23,5mm) C:VF

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Európai Unió 2001-2006. 48db-os 2E "próbaveret" kollekció, mindegyik érme "SPECIMEN" jelzéssel kapszulában, 48 különböző országból (közte Magyarország, Lengyelország, San Marino, Vatikán, Csehország, Románia, Szlovákia, Szerbia, Horvátország, Montenegró, Monaco, stb.), kissé kopott, de jó állapotú fa díszdobozban, tanúsítványokkal T:UNC European Union 2001-2006. 48pcs 2E "trial strike" collection, "SPECIMEN" mark on all coins, all in capsule, from 48 different countries (including Hungary, Poland, San Marino, Vatican, Czechia, Romania, Slovakia, Serbia, Croatia, Montenegro, Monaco, etc.), in a slightly worn but good condition wooden gift box, with certificates C:UNC
30597.

Európai Unió 2001-2006. 48db-os 2E "próbaveret" kollekció, mindegyik érme "SPECIMEN" jelzéssel kapszulában, 48 különböző országból (közte Magyarország, Lengyelország, San Marino, Vatikán, Csehország, Románia, Szlovákia, Szerbia, Horvátország, Montenegró, Monaco, stb.), kissé kopott, de jó állapotú fa díszdobozban, tanúsítványokkal T:UNC
European Union 2001-2006. 48pcs 2E "trial strike" collection, "SPECIMEN" mark on all coins, all in capsule, from 48 different countries (including Hungary, Poland, San Marino, Vatican, Czechia, Romania, Slovakia, Serbia, Croatia, Montenegro, Monaco, etc.), in a slightly worn but good condition wooden gift box, with certificates C:UNC

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Franciaország / Laon 1916. 50c "Ardennes, Aisne és Marne megyék regionális utalványa", "Comité de Contrôle" bélyegzéssel T:F, szennyeződés France / Laon 1916. 50 Centimes "Bon Régional des Départements de l'Aisne, des Ardennes & de la Marne" with "Comité de Contrôle" stamp C:F, dirt
30598.

Franciaország / Laon 1916. 50c "Ardennes, Aisne és Marne megyék regionális utalványa", "Comité de Contrôle" bélyegzéssel T:F, szennyeződés
France / Laon 1916. 50 Centimes "Bon Régional des Départements de l'Aisne, des Ardennes & de la Marne" with "Comité de Contrôle" stamp C:F, dirt

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Franciaország DN "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes" kétoldalas sárgaréz reklám zseton (21,5mm) T:VF, patina France ND "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes" two-sided brass advertising token (21,5mm) C:VF, patina
30599.

Franciaország DN "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes" kétoldalas sárgaréz reklám zseton (21,5mm) T:VF, patina
France ND "Ala Redingote Grise - R de Rivoli 45. / Depot Central de Vetements Hommes" two-sided brass advertising token (21,5mm) C:VF, patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fülöp-szigetek / Mindanao 1944. 20P "RA5 4355" helyi pénz / szükségpénz T:F, szép papír Philippines / Mindanao 1944. 20 Pesos "RA5 4355" local money / necessity money (notgeld) C:F, fine paper Krause P#S528d
30600.

Fülöp-szigetek / Mindanao 1944. 20P "RA5 4355" helyi pénz / szükségpénz T:F, szép papír
Philippines / Mindanao 1944. 20 Pesos "RA5 4355" local money / necessity money (notgeld) C:F, fine paper
Krause P#S528d

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kína 2003-2004. 5Y-100Y (4xklf) képzési (oktatási) bankjegy, gyakorláshoz használatos + 1db égetési pénz (Hell Banknote) T:UNC,AU, sarokhajlás China 2003-2004. 5 Yuan - 100 Yuan (4xdiff) training banknotes (for counting and practicing) + 1pc "Hell Banknote" C:UNC,AU, folded corner
30601.

Kína 2003-2004. 5Y-100Y (4xklf) képzési (oktatási) bankjegy, gyakorláshoz használatos + 1db égetési pénz (Hell Banknote) T:UNC,AU, sarokhajlás
China 2003-2004. 5 Yuan - 100 Yuan (4xdiff) training banknotes (for counting and practicing) + 1pc "Hell Banknote" C:UNC,AU, folded corner

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Német államok / Rajna-vidék-Pfalz / Mainz DN(~18.század) 1kr bronz hídpénz a Raimunditor átkeléséhez (2,78g) T:VF,F, patina, lyukasztott German states / Rhineland-Palatinate / Mainz ND(~18th Century) "1 KREU" bronze bridge coin to Raimunditor (2,78g) C:VF,F, patina, holed
30602.

Német államok / Rajna-vidék-Pfalz / Mainz DN(~18.század) 1kr bronz hídpénz a Raimunditor átkeléséhez (2,78g) T:VF,F, patina, lyukasztott
German states / Rhineland-Palatinate / Mainz ND(~18th Century) "1 KREU" bronze bridge coin to Raimunditor (2,78g) C:VF,F, patina, holed

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Német Birodalom / Aschaffenburg 1917. 10pf szükségpénz T:XF,VF German Empire / Aschaffenburg 1917. 10 Pfennig necessity money (notgeld) C:XF,VF
30603.

Német Birodalom / Aschaffenburg 1917. 10pf szükségpénz T:XF,VF
German Empire / Aschaffenburg 1917. 10 Pfennig necessity money (notgeld) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Német Birodalom / Darmstadt 1917. 10pf szükségpénz Zn T:XF,VF German Empire / Darmstadt 1917. 10 Pfennig necessity money (notgeld) Zn C:XF,VF
30604.

Német Birodalom / Darmstadt 1917. 10pf szükségpénz Zn T:XF,VF
German Empire / Darmstadt 1917. 10 Pfennig necessity money (notgeld) Zn C:XF,VF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft