Bozó Gyula (1913-2004) ~1990-2000. "Sigillum Nagyatádiensis / Nagyatád Város Képviselőtestülete" bronz érdemérem gravírozás nélkül, sérült dísztokban (42,5mm) T:UNC
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. "OMÉK 1980 I. - 69. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest" bronz emlékplaket (80mm) T:AU
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1995. "100 éves a röntgensugár 1895-1995 / XVII. Heves Megyei Orvos-Gyógyszerész - II. szakdolgozói napok - Gyöngyös 1995. Szept. 29-30." bronz emlékérem (42,5mm) T:XF
Czinder Antal (1937-) 1980. "Pór Bertalan emlékére / Születésének századik évfordulóján a Képzőművészek és Művészeti Dolgozók Szakszervezete" bronz emlékplakett (115mm) T:AU
Fekete Géza (Dezső) (1939-2021) DN "Nagy hűséggel mindent szeretni milyen jó volna mindig adni - Ady" egyoldalas, öntött, bronz emlékérem (92mm) T:AU,XF