Muzeális borok, italok Tételek száma: 43
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3294753
14598
510
30000
Vintage wines, drinks
1940 Korona Birtok Szarvas Dűlő Tokaji Aszú Essencia, bontatlan palack édes fehér desszertbor, 10,5%, kissé sérült címkével, 0,5l. 3294740
14599
510
30000
Vintage wines, drinks
1945 Korona Birtok Szarvas Dűlő Tokaji Aszú Essencia, bontatlan palack édes fehér desszertbor, 10,5%, 0,5l. 3294486
14600
510
26000
Vintage wines, drinks
1953 Crown Estates Tokaji Aszú 6 puttonyos, bontatlan palack édes fehér desszertbor, 13,5%, 0,5l. 3294422
14601
510
26000
Vintage wines, drinks
1959 Crown Estates Tokaji Aszú 6 puttonyos, bontatlan palack édes fehér desszertbor, 13,5%, 0,5l. 3382852
14602
510
Vintage wines, drinks
1967 Ampelovin Tokaji Aszu 5 puttonyos, bontatlan palack, édes fehér desszertbor, erősen sérült, hiányos, kopott címkével, 0,5l 3312607
14603
510
Vintage wines, drinks
Corvin Borház, Tokaj Oremus, Tokaji furmint, 2001, 0,5l 3295535
14604
510
Vintage wines, drinks
1994 Chateau Lavergne-Portaud, Bordeaux-Lalande de Pomerol, bontatlan palack francia, Bordeaux-i vörösbor, 12%, kissé sérült címkével, 0,75l. 3214359
14605
510
Vintage wines, drinks
2001 Carole, Olivier & Corine Andrieu "Clos Fantine" vörösbor. Faugéres, Franciaország, 0,75l, 14,5%, bontatlan, lekopott címkével. 3176846
14606
510
6500
Vintage wines, drinks
Karpaten Berge Cabernet, 1997, 11%, 0,75l, bontatlan 3176844
14607
510
8500
Vintage wines, drinks
Codru Moldva ital, cca 1990, 40%, bontott, újrazárt. 3315703
14608
510
Vintage wines, drinks
1988 Hungarovin Villányi Cabernet Sauvignon, bontatlan palack száraz vörösbor, 12,5%, 0,75 l. 3441033
14609
510
Vintage wines, drinks
Hungária Ó-barack pálinka. 1 l 40 % bontatlan palack Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft