Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 55
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3396545
20454
510
Books: Gastronomy and Gardening
Baji Béla: Permakultúra és önellátó biogazdálkodás. Biri, 2013, Első Lánchíd Bt. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3412991
20455
510
4600
Lu Jü: Teáskönyv. A teázás szent könyve a nyolcadik századi Kínából. Bp., 2005, Terebess. Kiadói kartonált papírkötés. 3418109
20456
510
Örösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1955.,Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, 699p. 3431244
20457
510
3200
Somos András: Zöldségtermesztés 1. Bp., 1955, Mezőgazdasági. + Okályi Iván: Gyümölcstermelés 1. Bp., 1954, Mezőgazdasági. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 3417636
20458
510
3200
Tóth Imre: Díszfák és díszcserjék. Bp., 1969, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3431232
20459
510
3200
Schwanitz, Franz: A kultúrnövények keletkezése. 2000 pld. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3431241
20460
510
Dr. Jávorka Sándor - Dr. Csapody Vera: Erdő-mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Bp., 1965, Mezőgazdasági. Félvászon kötés, jó állapotban, 3421301
20461
510
Lévai Anikó: A konyhaablakból. A szerző, Lévai Anikó (1963-) jogász, Orbán Viktor miniszterelnök feleségének autográf DEDIKÁCIÓJÁVAL! Bp., 2007, Jokerex. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3313370
20462
510
Krafft, Guido: Die Betriebslehre. Neunte, neubearbeitete Auflage herausgegeben von Dr. Friedrich Falke. Lehrbuch der Landwirtschaft auf wissenschaftlicher und praktischer Grundlage Band 4. Berlin, 1912, Verlagsbuchhandlung Paul Parey, XI+(1)+356 p.+ 3 (színes) t. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes, deformált borítóval, kissé hullámos lapokkal. 3417574
20463
510
2200
dr. Szarvasházi Judit: Rendhagyó szakácskönyv. Patikusok receptjei és borai. Bp., 2007, Galenus, 192 p. Gazdag képanyaggal illusztrált, köztük színes gyógynövénymetszetek reprodukcióival (reprodukálva: G. Pabst: Köhler's Medicinal-Pflanzen I-II. köt. Gera-Untermhaus, Lipcse, 1887-1898.) Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3221604
20464
510
Tolnai Kálmán: Vadhús és halételek. Bp., 1983, Népszava. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban. 3398446
20465
510
cca 1930 Deutsche landwirtschaftliche Geflügel-Zeitung c. német nyelvű mezőgazdasági folyóirat kb. 30 db vegyes száma. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, nagyrészt sérült. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft