Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 474

1975 Sotheby Catalogue of Good Continental Furniture Works of Art, Rugs and Carpets, fekete-fehér képekkel illusztrált, angol nyelven, 26 p.
20289.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Oskó Judit: Unokáink is látni fogják. A televízió építészeti sorozata. RTV-Minerva, 1979. 233p. Kiadói kartonált papírkötésben
20290.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval.
20291.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ethno-Trezor. Válogatott kincsek Déri György népművészeti gyűjteményéből. Kiállítási katalógus. Szerk.: Angi János, Lakner Lajos, Magyari Márta. Debrecen, 2014, Déri Múzeum. Rendkívül izgalmas népművészeti képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + 2007-2014 Debreceni Déri Múzeum évkönyve
20292.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1956 és a magyar agrártársadalom. Bp., 2006, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20293.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db Konok Tamás kiállítási katalógus: Konok Tamás festőművész kiállítása. Győr-Bp., 1980, Xántus János Múzeum Képtára - Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült borítóval. + Konok. Kivonatok erkölcsi bizonyítványomból. Montázsok 1985-87. Székesfehérvár, 2001, Szent István Király Múzeum. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Magyar, francia és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20294.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20295.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20296.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Réti Zoltán: Mikszáth-akvarellek. Bp., 1997. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20297.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dorotheum aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, 2017
20298.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Picasso. Meisterwerke der Rosa Periode. 40 Gemälde. Mit einem Text von Helene Seckel. München, 1992, Schirmer/Mosel. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20299.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

3 db ,,Der eiserne Hammer" kiadvány: Frauenlob. Bilder und Gedanken.; Meister Albrecht Dürer. Gemälde und Handzeichnungen.; Deutscher Wald in schönen Bildern. + Pierre Auguste Renoir (1841-1919). Mit einer Einführung von Dr. Ernst Köller. Változó állapotban.
20300.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft