Porcelán Tételek száma: 521
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2792734
12539
508
6 db kínai süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, egyiken kis lepattanással d: 18 cm 3319360
12540
508
Kínai oltár váza, Fedele nélkül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 32 cm 3156874
12541
508
15000
12 személyes Rosenthal süteményes készlet. Aranyozott, jelzett, apró kopásokkal d: 32 cm, 17 cm 3372047
12542
508
13000
Rosenthal "Aladdin és a csodalámpa" sorozat, V-VIII., 4 db porcelán dísztányér, tervező: Bjorn Wiinblad. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16 cm 3386380
12543
508
Rosenthal art deco vázapár Kézzel festett, jelzett, egyiken sérülésekkel m: 29 cm 3424326
12544
508
Meisseni virágmintás kávés / teás készlet, jelzett, 1 csésze hiánnyal, cukortartón repedéssel. 3098889
12545
508
Kalk német porcelán kapcsoló előlap, 2 db, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, 13×9 cm 3432478
12546
508
cca 1927 Rosenthal "Maria" leveskínáló. Peremrészén plasztikus mintával, jelzett, hibátlan, 33x25x20 cm 3434771
12547
508
15000
cca 1930 Karl Ens vágtázó lópár. Jelzett, egyik farok vége letört, de megvan, 30x24 cm 3434764
12548
508
cca 1960 Unterweissbach Skót terrier. Jelzett, hibátlan, 23x18 cm 3436496
12549
508
15000
Villeroy & Boch "Julie Ciel" 8 személyes mélytányér készlet, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 3441098
12550
508
15000
Wallendorf nimfa őzgidával. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft