Porcelán

Tételek száma: 521

12539.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

12540.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

12541.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

12542.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Rosenthal art deco vázapár Kézzel festett, jelzett, egyiken sérülésekkel m: 29 cm
12543.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Meisseni virágmintás kávés / teás készlet, jelzett, 1 csésze hiánnyal, cukortartón repedéssel.
12544.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12545.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

cca 1927 Rosenthal "Maria" leveskínáló. Peremrészén plasztikus mintával, jelzett, hibátlan, 33x25x20 cm
12546.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1930 Karl Ens vágtázó lópár. Jelzett, egyik farok vége letört, de megvan, 30x24 cm
12547.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

cca 1960 Unterweissbach Skót terrier. Jelzett, hibátlan, 23x18 cm
12548.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Villeroy & Boch "Julie Ciel" 8 személyes mélytányér készlet, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
12549.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Wallendorf nimfa őzgidával. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12550.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft