Hadi Krónika 1.,7-51.,53-60. köt. Nem teljes sorozat! Bp., Eaglemoss Int. Ltd. Magyarországi Fióktelepe. Mellékletek nélkül. Kiadói mappákban, lefűzve, a mappák sarkai, élei kopottak, kissé sérültek.
cca 1930 Katonai, hadászati témájú jegyzetek (különböző országok hadereje, haditechnikai tudnivalók, stb.), kézzel rajzolt térképek, újságkivágások gyűjteménye, változó állapotban
1962 Deutsche Demokratische Republik, Nationale Volksarmee, Volksmarine. Az NDK Nemzeti Néphadsereg haditengerészetét bemutató mappa 12 db linómetszettel, kiadói papírmappában, lapméret: 21x29,5 cm
Tartalmas II. világháborúhoz fűződő fotó- és papírrégiség tétel: több mint 100 db fotó a háború idejéből (főként Ausztriában készült, vegyes felvételek), iratok (Pohli Henrik kereskedő fényképes igazolványa, Brenner Kálmán tart. honvéd származási igazolványa, levelei, stb.), változó állapotban, érdekes, átnézendő anyag!