Történelmi Magyarország

Tételek száma: 2269

1911 Brassó, Kronstadt, Brasov; Millenniumi Árpád szobor / Monumentul de Millenium / Hungarian Millennium monument (fl)
41226.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1908 Brassó, Kronstadt, Brasov; látkép. Brassói Lapok kiadása / general view
41228.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1908 Brassó, Kronstadt, Brasov; Árpád szobor, Millenniumi emlékmű / Hungarian Millennium monument (felületi sérülés / surface damage)
41229.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1926 Brassó, Kronstadt, Brasov; Noa nyaraló / Noua, Vedere partiala / general view (EK)
41230.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Brassó, Kronstadt, Brasov; Piactér osztrák-magyar katonákkal, Száva és Donszky, J. L. & A. Hesshaimer üzlete. Adler és fia fényképészeti műterme / WWI K.u.K. military, market square with soldiers, shops. photo (fl)
41231.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Brassó, Kronstadt, Brasov; Hohe Warte / Magas pihenő vendéglő és szálloda kertje. Zeidner H. kiadása / inn, restaurant and hotel (fl)
41232.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Brassó, Kronstadt, Brasov; Postarét. Vasúti levelezőlapárusítás 33. sz. 1916. / Postwiese / Livadia postei / villas (EK)
41233.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Brassó, Kronstadt, Brasov; Gimnaziul Evanghelic / Evangélikus gimnázium, automobil / Lutheran high school, automobile (EB)
41234.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1902 Brassó, Kronstadt, Brasov; M. kir. pénzügyi palota, Millenniumi emlékmű, Alsó sétány. Julius Müller utóda Tartler & Schreiber kiadása, szecessziós-virágos litho / K.u.K. Finanzpalais, Millenniums-Denkmal, Untere Promenade / Palatul de finanta, Monumentul de Millenium, Promenada de jos / financial palace, Hungarian Millennium monument, promenade. Art Nouveau, floral, litho (b)
41235.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Brassó, Kronstadt, Brasov; Törzburger Schloss, Rosenaur Burg und Kirche, Scholler Schutzhaus / Barcarozsnyói és törcsvári várak, templom, Keresztényhavas menedékház, erdélyi folklór / castles of Bran and Rasnov, church, Postavaru rest house, Transylvanian folklore. Gabony & Comp. Art Nouveau, floral, litho (kopott sarkak / worn corners)
41236.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Bucsony, Bucium; Mina de aur / aranybánya / gold mine. photo
41237.
Anyagjel T2/3

Törölve

Bukova, Bucova (Banat); Fogaskerekű vasútállomás, Fogas pálya, gőzmozdony, vonat / cogwheel railway station, train, locomotive (fl)
41238.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft