Történelmi Magyarország Tételek száma: 2269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3354005
41226
506
3200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1911 Brassó, Kronstadt, Brasov; Millenniumi Árpád szobor / Monumentul de Millenium / Hungarian Millennium monument (fl) 3396808
41228
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1908 Brassó, Kronstadt, Brasov; látkép. Brassói Lapok kiadása / general view 3396872
41229
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1908 Brassó, Kronstadt, Brasov; Árpád szobor, Millenniumi emlékmű / Hungarian Millennium monument (felületi sérülés / surface damage) 3166075
41230
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1926 Brassó, Kronstadt, Brasov; Noa nyaraló / Noua, Vedere partiala / general view (EK) 3427281
41231
506
48000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Piactér osztrák-magyar katonákkal, Száva és Donszky, J. L. & A. Hesshaimer üzlete. Adler és fia fényképészeti műterme / WWI K.u.K. military, market square with soldiers, shops. photo (fl) 3427268
41232
506
38000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Hohe Warte / Magas pihenő vendéglő és szálloda kertje. Zeidner H. kiadása / inn, restaurant and hotel (fl) 3360638
41233
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Postarét. Vasúti levelezőlapárusítás 33. sz. 1916. / Postwiese / Livadia postei / villas (EK) 3426659
41234
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Gimnaziul Evanghelic / Evangélikus gimnázium, automobil / Lutheran high school, automobile (EB) 3433039
41235
506
32000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1902 Brassó, Kronstadt, Brasov; M. kir. pénzügyi palota, Millenniumi emlékmű, Alsó sétány. Julius Müller utóda Tartler & Schreiber kiadása, szecessziós-virágos litho / K.u.K. Finanzpalais, Millenniums-Denkmal, Untere Promenade / Palatul de finanta, Monumentul de Millenium, Promenada de jos / financial palace, Hungarian Millennium monument, promenade. Art Nouveau, floral, litho (b) 3433042
41236
506
38000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Törzburger Schloss, Rosenaur Burg und Kirche, Scholler Schutzhaus / Barcarozsnyói és törcsvári várak, templom, Keresztényhavas menedékház, erdélyi folklór / castles of Bran and Rasnov, church, Postavaru rest house, Transylvanian folklore. Gabony & Comp. Art Nouveau, floral, litho (kopott sarkak / worn corners) 3377524
41237
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Bucsony, Bucium; Mina de aur / aranybánya / gold mine. photo 3427396
41238
506
120000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Bukova, Bucova (Banat); Fogaskerekű vasútállomás, Fogas pálya, gőzmozdony, vonat / cogwheel railway station, train, locomotive (fl)
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft