Történelmi Magyarország Tételek száma: 2269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3356548
42456
506
4800
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1914 Árpatarló, Ruma; Pozdrav sa II. zemaljske pcelarske izlozba u Rumi 1909 / Gruß von der II. Landes-Bienenausstellung in Ruma 1909 / Üdvözlet a II. Országos Méhészeti Kiállításról / Greetings from the 2nd National Beekeeping Exhibition (felületi sérülés / surface damage) 3407910
42457
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Árpatarló, Ruma; Glavna ulica / Hauptgasse / Fő utca, üzletek / main street, shops 3407911
42458
506
5500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1906 Árpatarló, Ruma; Glavna ulica / Hauptgasse / Fő utca, üzletek, piac / main street, shops, market (EK) 3407867
42459
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Bácskeresztúr, Oroszkeresztúr, Ruski Kerestur, Backi Krstur, Ruski Krstur; utcakép. J. Korell (Torza-Backa) / street view (EK) 3407855
42460
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1909 Beodra, Novo Milosevo; Gróf Karátcsonyi Aladár kastélya / castle (apró szakadás / tiny tear) 3432488
42461
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1913 Beresztóc, Banatski Brestovac; Serbische Kirche, Städtische Schule / Szerb ortodox templom, iskola / Serbian Orthodox church, school (fl) 3431831
42462
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1909 Bulkesz, Bulkeszi, Maglic, Backi Maglic; Vasútállomás, gőzmozdony, vonat, Evangélikus templom és plébánia, Gőzmalom, Községháza és óvoda. Gyömörey István felvételei / railway station, locomotive, train, Lutheran church and parsonage, steam mill, town hall, nursery (EK) 3429515
42463
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Cservenka, Crvenka; Cukorgyár, iparvasút / Zuckerfabrik / sugar factory, industrial railway (gyűrődések / creases) 3432778
42464
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Fehértemplom, Ung. Weisskirchen, Bela Crkva; Vasút utca, Rudolf Schönborn vaskereskedés üzlete / Bahnhofgasse / railway street, shops (EK) 3432773
42465
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Fehértemplom, Ung. Weisskirchen, Bela Crkva; Vendelin utca, Milan Jovanovits üzlete, Ruzsicska szálloda / Wendelini Gasse. Verlag P. Kuhn / street view, hotel, shop (fa) 3429514
42466
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1913 Fehértemplom, Ung. Weisskirchen, Bela Crkva; Gyalogsági, tüzérségi és tarack laktanya / Infanterie, Artillerie und Haubitzen Kaserne. Verlag P. Kuhn / K.u.k. military barracks (kopott sarkak / worn corners) 3433954
42467
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1919 Karlóca, Karlowitz, Sremski Karlovci; látkép a tó partjáról, Patriarchátusi Palota, ortodox katedrális. W.L. 296. / view from the lake shore, Palace of Patriarchate, Orthodox cathedral (fa) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft