Történelmi Magyarország Tételek száma: 2269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3059911
42201
506
2200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Szklenófürdő, Sklené Teplice; Úri fürdő. Foto Kramer / spa, bath (ázott / wet damage) 3059899
42202
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1900 Szklenófürdő, Sklené Teplice; Úri fürdő, látkép, park. Hrabéczy Kálmán kiadása / spa, bath, general view, park. Art Nouveau, floral (EB) 3416794
42203
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1921 Szklenófürdő, Sklené Teplice; A fürdőhöz vezető út / road to the spa (b) 3428667
42204
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1907 Szliács, Sliac; Buda és Pest szállodák. Kerekes Miklós kiadása 981. / hotels, spa (szakadás / tear) 3428669
42205
506
3200
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1910 Szliácsfürdő, Kúpele Sliac; Pannonia szálloda / hotel (Rb) 3326491
42206
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Szliácsfürdő, Kúpele Sliac; Pannónia szálloda. Krompecher Gy. és Fia kiadása / hotel (felületi kopás / worn surface) 3429502
42207
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Szomolnok, Schmölnitz, Smolník; Máriahegyi kápolna, belső. Schoppell B. felvétele, Zbornák Józsefné kiadása / Marien Kapelle / chapel, interior (EK) 3432855
42208
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1910 Sztrecsnó, Sztrecsény, Strecno; Vágvölgy, várrom Zsolna mellett. W.L. Bp. Biel L. kiadása / Povazie / castle ruins near Zilina + "ZSOLNA - GALÁNTA - BUDAPEST 45. SZ. C" vasúti mozgóposta bélyegző (EK) 3426698
42209
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1908 Szulyóváralja, Súlov-Hradná; Vág-völgye. Wertheim Zsigmond kiadása / valley + "ZSOLNA - POZSONY 48. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (EK) 3429496
42210
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1943 Tardoskedd, Tvrdosovce; Római katolikus templom a Hősök szobrával, Hősök tere / Roman Catholic church, Heroes' Square (b) 3429493
42211
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
1939 Tardoskedd, Tvrdosovce - 2 db RÉGI képeslap: római katolikus templom belső, főoltár / 2 pre-1945 postcards: church interior, altar 3416671
42212
506
7500
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Tátra, Magas-Tátra, Vysoké Tatry; Téli élet a Magas Tátrában, szánkózás / Wintersport in der hohen Tatra / winter sport, sledding (felületi sérülés / surface damage) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft