Történelmi Magyarország Tételek száma: 2269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3429789
41566
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Schewisgasse. Purger & Co. / utca / street (r) 3433775
41567
506
11000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1916 Nagyszentmiklós, Sannicolau Mare; Gróf Nákó Sándor kastély park részlete. Wiener Náthán kiadása W.L. Bp. 6708. / castle park (kopott sarkak / worn corners) 3178730
41568
506
15000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1914 Nagyvárad, Oradea; M. kir. országos csendőrségi iskola, legénységi épület, fürdő / K.u.K. military gendarmerie school, crew building, bath (gyűrődések / creases) 3396879
41569
506
900
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1942 Nagyvárad, Oradea; Körös híd, zsinagóga, Városháza / Cris river bridge, synagogue, town hall (fl) 3277860
41570
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Nagyvárad, Oradea; Városháza, Rendőrség / town hall, police headquarters (EK) 3385018
41571
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Nagyvárad, Oradea; A tizenhárom aradi vértanú. Rakottyay Lajos kiadása / the 13 martyrs of Arad. photo (felületi sérülés / surface damage) 3433189
41572
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Nagyvárad, Oradea; Körösparti részlet, zsinagóga, Schwartz üzlete. Kapható Vidor Manónál / Cris riverside, synagogue, shop 3428131
41573
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1916 Nagyvárad, Oradea; Szent László tér, piac, városháza, Adria biztosító. Boros Jenő kiadása / square, market, town hall, insurance company (kopott sarkak / worn corners) 3428370
41574
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1898 (Vorläufer) Nagyvárad, Oradea; Sport Pavillon / sport pavilon. Sonnenfeld Adolf kiadása / sport pavilion (EK) 3380478
41575
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T4
1916 Nagyvárad, Oradea; Pályaudvar, vasútállomás, villamos / railway station, tram (b) 3380483
41576
506
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
Nagyvárad, Oradea; - 5 db régi város képeslap: Szent László tér, Egyesülési tér, Fekete Sas, villamos, Szacsvay szobor, Bémer tér / 5 pre-1945 town-view postcards 3432111
41577
506
14000
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
Nagyvárad, Grosswardein, Oradea; Szent László szobor, zsinagóga / statue, synagogue. Pauker Danuel Art Nouveau, floral, litho (Rb) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft