Motívumok

Tételek száma: 907

2 db régi húsvéti üdvözlőlap / 2 pre-1945 Easter greeting art postcards
44106.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1907 Húsvéti üdvözlet / Easter greetings with rabbit. Emb. (ragasztónyom / glue marks)
44107.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1922 Békét, boldogságot az új évben! Szecessziós keret / New Year greeting postcard, Art Nouveau frame. W. R. B. & Co. Vienne, Serie 03311 (Rb)
44108.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1911 Boldog új évet! Hölgy malaccal / New Year greeting, lady with pig. R&K L. serie 1634. (fl)
44109.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1900 Boldog húsvéti ünnepeket / Easter greeting art postcard with rabbits. Emb. floral (EK)
44110.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1914 Ogni bel Fiore parla d'Amore, Rosa e Bocciolo, Bellezza delicata / Olasz romantikus üdvözlőlap / Italian romantic greeting (EB)
44111.
Anyagjel T3/4

Kikiáltási ár:
800 Ft

1906 Godt Nytt Ar / New Year greeting art postcard. litho s: Max Hänel (EK)
44112.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1902 Flowers forming a clover. litho (kopott sarkak / worn corners)
44113.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1910 Boldog Újévet! / New Year greeting postcard with love couple (felületi sérülés / surface damage)
44114.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1913 Kellemes Húsvéti Ünnepeket! / Easter greeting postcard with child and flowers. photo (EK)
44115.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1907 Boldog Húsvéti Ünnepeket! / Easter greeting postcard with child, rabbits and eggs. photo (EK)
44116.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1904 Boldog Újévet! Tündérek asztaliteniszeznek, gomba, pókháló / New Year greeting art postcard, fairies playing ping-pong (table tennis) with leaves as rackets and mushroom as table with spiderweb net. litho (EK)
44117.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft