Órák Tételek száma: 76
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3356597
13531
504
Watches
Junghans asztali óra. cca 20. sz. eleje, szervizelt, felújított, grátisz a régi szerkezetével, számlapon folttal, m: 16 cm 3348136
13533
504
40000
Watches
Asztali óra romantikus stílusban, nőalak, galambok, vártorony figurális díszítéssel. Ón, XIX. sz. Ingajáratos, működik, kulccsal. 29 cm / Table clock in romantic style, female figure, pigeons, castle tower with figural decoration. Tin, 19th century. Pendulum, working, with key. 29 cm 3386399
13534
504
Watches
Parasztóra, litho Szűz Mária illusztrációval. Faragott fa. inga járatos, Öntöttvas súllyal 25x21 cm 3322292
13535
504
Watches
2 művészeti könyv:Historizmus és eklektika. képkötet. Szerk. Péter Márta. Az európai iparművészet stíluskorszakai. Kiállítás az Iparművészeti Múzeum gyűjteményéből. Bp., 1992, Iparművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésekben. + Alfred Gilbert Sculptor and goldsmith, 224p. 3057591
13536
504
28000
Watches
Gübelin asztali óra .kvarc szerkezettel. műkő testtel 3402509
13537
504
Watches
Kundo forgóingás óra, üveg búrával, m: 23 cm 3403629
13538
504
Watches
Slazenger pulzusmérős karóra, bontatlan dobozában. 3409064
13539
504
22000
Watches
Art nouveau falióra, felesütős, fózolt üveggel, kulccsal, súlyok nélkül, 65x25 cm 3407242
13540
504
Watches
Helvetia karóra. Kvarc szerkezettel, bőr szíjjal 35 mm Új állapotban, eredeti dobozában 3410067
13541
504
28000
Watches
Omega ezüst (Ag) tokos zsebóra, jelzett szerkezet, működik, d: 50 mm 3229759
13542
504
Watches
Doxa Antimagnetic karóra, mechanikus, működik, szíj nélkül, számlap d: 28 mm 3229761
13543
504
Watches
Ardan 15 köves karóra, nem működik, szíj nélkül, számlap d: 27 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft